Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DALYAN’DA CUMHURİYET COŞKUSU CARETTA RUN KOŞUSU
DALYAN’DA CUMHURİYET COŞKUSU CARETTA RUN KOŞUSU

            Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen, Dalyan Caretta Run koşusu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında, Muğla’ya uluslar arası bir anlam daha kattı.
            MUTSO’dan verilen bilgiye göre Muğla’nın Ortaca İlçesi’ne bağlı Dalyan’da ilk kez düzenlenen 1’inci Uluslararası Dalyan Caretta  Run koşusu; 750’nin üzerinde koşucu ile büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

            Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ), Ortaca Kaymakamlığı, Ortaca Belediye Başkanlığı, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) ve Dalaman Ortaca Köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm İşletmecileri Birliği (DOKTOB) işbirliğinde gerçekleştirilen yarışma, 14 km ve 21 km olmak üzere iki etapta gerçekleştirildi. Yarışmada Muğla Valisi Amir Çiçek, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Yavuz Özfidan, MSKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Akça, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer, MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, DOKTOB Başkanı Yücel Okutur ve ilçe protokolü yer aldı.

            MUTSO Başkanı  Bülent Karakuş yaptığı açıklamada, bu tarz organizasyonlara sponsorluk gözüyle bakmadıklarının, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası olarak alternatif turizme katkı sağlayacak her türlü projeye destek vermeye hazır olduklarını söyledi.
            Halk oyunları gösterisi, makarna partisi ve Balkan müziklerini elektronik altyapıyla sentezleyerek müzikseverlerin büyük ilgisini çeken dünyaca ünlü DJ Shantel’in Dalyan Cumhuriyet Meydanında sergilediği canlı performansı, ilk Dalyan Caretta Run koşusunun akılda kalan anları oldu. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

DALYAN’DA CUMHURİYET COŞKUSU CARETTA RUN KOŞUSU
tarih Tarih: 30.10.2016, 17:34 okunma Okunma: 996
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales