Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
DALAMAN CUMHURİYET KALİTEDE TÜRKİYE 3. SÜ OLDU
DALAMAN CUMHURİYET KALİTEDE TÜRKİYE 3. SÜ OLDU

                Dalaman Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu; Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Kalite Yönetimi Uygulamaları’ kapsamında 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı için gerçekleştirilen “Yılın Kaliteli Okulu” dalında Türkiye üçüncüsü oldu.


                Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre;  Muğla Valisi Amir Çiçek, Dalaman Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu öğretmenlerine okulda düzenlenen törenle 3. Lük belgelerini verdi.
                Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Halil Çelik, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ramazan Sarıhan’ın da katıldığı söz alan Vali Çiçek; “Böyle bir ödülü vermekten dolayı mutluluk duyuyorum. İlimizdeki eğitimin kalitesini arttırmak ve çocuklarımızla gençlerimizin iyi yetişmesini sağlamak için okulun fiziki yapısı, yöneticileri, öğretmenleri, okul aile birliği ve öğrencilerinin çevresi ile birlikte bir bütün olarak düşünülmesi gerekir. Ancak bu şekilde okulun eğitim öğretim yönünden yüksek performans göstermesini sağlayabilir ve verim elde edebiliriz. Öğretmenlerimizin başarısı, çocuklarımızın başarısı demektir. Görevlerini en iyi şekilde yapan öğretmenlerimize ve öğretmenlerimizi destekleyen okul müdürüne, müdür yardımcılarına, okul aile birliğine ve diğer okul çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu ödülün diğer okullara örnek olmasını diliyorum. Sizleri kutluyor, sizlerle gurur duyuyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

DALAMAN CUMHURİYET KALİTEDE TÜRKİYE 3. SÜ OLDU
tarih Tarih: 26.11.2014, 22:03 okunma Okunma: 1246
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales