Marmaris Bülten
MARMARİS'TE NE NEREDE TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CİMBOM’UN DOST ELİ BREMEN’DEN MENTEŞE’YE UZANDI
CİMBOM’UN DOST ELİ BREMEN’DEN MENTEŞE’YE UZANDI

                Almanya’nın Bremen kentinden, Menteşe’ye “Dost Eli” uzatıldı.
                Bremen Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Hasan Küsneci ve Muğla Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Erol Kapiz, Dost Eli 2016 Yardım Kampanyası çerçevesinde Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret etti.
                Menteşe Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; kampanya ile ilgili bilgi veren Bremen Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Hasan Küsneci, “Bremen Galatasaray Taraftarları Derneği olarak her yıl Türkiye’den bir ilimize “Dost Eli”  adlı kampanyamız ile bir tır dolusu yardım malzemesi ulaştırıyoruz. Bu yıl 11. sini düzenlediğimiz yardım kampanyamızda, tırımızı Muğla Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanımız Erol Kapiz’in de destekleri ile Menteşe’ye ulaştırmaya karar verdik.   İçerisindeki kıyafetten, çeşitli tıbbi malzemelere kadar birçok malzeme öğrencilerimize, yaşlılarımıza ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Kampanyamıza destek veren Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
                 Ziyaretten memnun olan Belediye Başkanı Gümüş, “Öncelikle Bremen Galatasaray Taraftarları Derneği ile Muğla Galatasaray Taraftarları Derneği’ne teşekkür ediyorum.  “Dost Eli 2016” yardım kampanyasında yer almak bizleri de mutlu eder. Taraftarlık sadece maçlarda takımına destek olmak değildir. Bunun en güzel örneğini bugün Bremen Galatasaray Taraftarları Derneği’nin yardım organizasyonu ile bir kez daha gördük. Örnek davranışları nedeniyle dernek başkanlarımıza teşekkür ediyor, Menteşe Belediyesi olarak gereken ne varsa yapacağımızı ve destek olacağımızı özellikle belirtiyorum” dedi. Görüşme sonrasında Bremen Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Hasan Küsneci, Başkan Gümüş’e Werder Bremen Forması hediye etti.
                Bremen Galatasaray Taraftarlar Derneği “Dost Eli 2016” Yardım Tırının, Haziran Ayında Menteşe’ye gelerek, ihtiyaç sahiplerine ulaşması bekleniyor.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris
__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

CİMBOM’UN DOST ELİ BREMEN’DEN MENTEŞE’YE UZANDI
tarih Tarih: 19.12.2015, 02:12 okunma Okunma: 697
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales