Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP MUĞLA: "YAŞANANLAR BAŞKANLIK SİSTEMİNİN BAŞARISIZ PROVASI!"
CHP MUĞLA:

                CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban; Hükümetin uygulamaya devam ettiği başarısız eğitim, dış politika ve ekonomi politikalarında 2019'da getirilmek istenen başkanlık sisteminin provası olduğuna dikkat çekerek,  tek çözümün ve ilerlemenin Atatürk'ün yolundan giden, çoğulcu demokrasi, adalet ile yönetilen, üreten bir Türkiye yaratmakla sağlanabileceğini söyledi.
                CHP Muğla İl Başkanlığından bugün (4 Ekim 2017) yapılan yazılı açıklamada CHP Muğla İl Başkanı  Mürsel Alban; "Ülkemizde yaşananlar ile ne yazık ki Türkiye'nin yönetilemediğini, eğitimde, ekonomide, dış politikada sınıfta kalındığını üzülerek izliyoruz. TV'de canlı yayında bir anda kendi getirdikleri sistemin kalkması gerektiğine karar veren ve bu sene sınava girecek milyonlarca öğrenciyi, ailesini mağdur eden zihniyet ile bundan seneler önce dikkate bile alınmayan Barzani'yi adam yerine koyup parti kongresinde alkışlattıran sonra da yanıldık diyen zihniyet aynıdır.
                Yanılmaya, aldatılmaya, kandırılmaya doymayan siyaset anlayışı ile ülke yönetmeye çalışanlar bu hataların bedelini Türk Milleti'ne ödetmektedir. Ekonomide kötü gidişin faturasını ağır vergilerle Türk Milleti'ne özellikle de garibana ödetmeye çalışanlar kendi yaptıkları zamların içeriğini bile bilmemekte reklam arasında fikir değiştirmektedirler. Biat kültürüyle, tek adam anlayışı ile, bilimle değil ulema, külliye zihniyeti ile devlet yönetmeye çalışanlar ülkemizi her alanda karanlığa sürüklemekte, 2019 başkanlık sisteminin provasını yapmaktadırlar.
                Milletvekili sayısının arttığı ama ne yazık ki 600 milletin vekilinin fikir ve düşünceleri yerine tek sesin çıkacağı yönetim şekli kendini eğitim ve dış politikada göstermiştir. MTV zammını soran gazetecilere verecek cevabı olmadığı için müzik kanalı mı diye karşılık veren zihniyet Türk Milleti ile alay etmekte, MTV de indirim olacak haberinden sonra sanki yüzde 40 lık zammı hükümet yapmamış gibi bu gelişme olumludur diyen ve muhalefet görevini uzun zamandır unutarak gelişmeleri klasik arabalarının radyosundan dinleyen devlet anlayışı da iflas etmiştir.
                İktidar partisinde yaşanan yenilenme adı altında seçilmiş belediye Başkanları dahil görevden alma ve istifalar metal yorgunluğu değil 15 yıllık saltanatın çöküşüdür. Ülkemizde ana muhalefet görevi ile doğruları milletimize anlatan, çoğulcu demokrasi, adalet, halkın sesi olarak sokakta, Meclis'te, fındık ve üzüm bahçelerinde, tarlada Cumhuriyet Halk Partisi vardır. Musul, Kerkük Kuzey Irak referandumunda Lozan'ı, Ankara Antlaşması'nı yani Atatürk'ü hatırlayanlara diyoruz ki, 100 danışmanınız olmanıza gerek yok, baş ucu kitabınız NUTUK, kılavuzunuz ATATÜRK olsun. Böylece Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır." dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

CHP MUĞLA:
tarih Tarih: 04.10.2017, 17:31 okunma Okunma: 578
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales