Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP MUĞLA’DA GÖÇMEN İSTEMİYOR
CHP MUĞLA’DA GÖÇMEN İSTEMİYOR

                CHP Muğla Milletvekil Akın Üstündağ, Marmaris köylerinde vatandaşlarla buluştu.
                Beraberinde CHP Marmaris İlçe Başkan Yardımcısı Ali Özge Kol, İlçe Saymanı Yaşar Ceylan, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göçer, Marmaris Belediye Başkan Yardımcıları Dursun Kaplan ve Halil Gökovalı ile Turgut, Selimiye, Bayır ve Söğüt köylerini ziyaret eden Milletvekili Üstündağ yaptığı açıklamada;” 1 Kasım seçimleri sonrası hükümetin ülkeyi yönetemez durumda olduğunu herkes görmeye başladı. Bu güzel ülkeyi terör örgütlerinin yol geçen hanına çevirdiler. Liyakatten yoksun kişileri işbaşına getirdiler. Bugün Türkiye iç savaşın kenarındadır. Terör örgütüyle pazarlık yapanlar bu işin sorumlusudur, Bu ülkenin düzenini kuran bir parti olarak terörü ve terörden beslenenleri kınıyoruz. Bizim için vatan kutsaldır. Birlik ve bütünlüğümüze uzanan elleri her zaman kırdık, yine kırarız. “ dedi.

                Milletvekili Üstündağ  tarafından verilen yazılı bilgide; Hükümetin Muğla'yı ele geçirilmesi gereken bir rant alanı olarak gördüğünü, en büyük tehlikenin de Muğla’nın toplumsal yapısını ve kimliğini değiştirme çabaları olduğunu, bu anlamda toplu konut, çağdışı eğitim faaliyetleri ve Suriyeli Göçmenler gibi konuların kaygı ile izlenen hususlar olduğunu söyleyen Üstündağ,  vatandaşların kaygılarını dile getirdiği toplantılarda bu kaygıyı kendisinin de duyduğunu belirterek,  geçen hafta İçişleri Bakanının yanında Göç İdaresi Başkanı ile Muğla ya geldiğini tek tek giden göçmenlerin toplu halde geri geleceğini karpuz seçer gibi en vasıfsız olanların Türkiye'ye gönderileceğini, göçmenlerin bir kısmını Muğla’ya da yerleştirilmek isteyebileceğini söyledi.
Üstündağ ayrıca, fırsat buldukça hemen hemen her hafta sonu Muğla'ya gelerek hemşerilerimle birlikte oluyor, sorunlar ve çözüm önerileri konusunda gerek ülke gündemi gerekse yerel gündem hakkında birlikte değerlendirmeler yapıyoruz. Zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağız.” dedi.
                Bal üreticileri ile ilgili sorunları hakkında soru önergesi verdiğini, Marmaris ve Muğla balının hak ettiği yere gelmesi gerektiğini söyleyen Üstündağ,  bal fiyatlarının 2007’den beri aynı kaldığını, üreticilerin bu konuda desteklenmesi gerektiğini, Bal üretiminde Dünya’da 5’nci sırada bulunan Türkiye’de balın raftaki fiyatı ile marketlerdeki satış fiyatları arasındaki dengesizlik bal üreticilerimizi isyan noktasına getirdiğini”sözlerine ekledi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

CHP MUĞLA’DA GÖÇMEN İSTEMİYOR
tarih Tarih: 10.04.2016, 13:56 okunma Okunma: 925
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales