Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI
CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

                Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Marmaris Şubesi’nin düzenlediği dayanışma yemeği, CHP’li milletvekili aday adaylarının akınına uğradı.
                Önceki gün (27 Şubat 2014) Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı salonda gerçekleşen  yemekte Marmaris  Belediye Başkanı Ali Acar, CHP Marmaris İlçe Başkanı Mehmet Oktay, CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Demir ve 7 Haziran Genel Seçimleri için milletvekili adayı olan CHP’li aday aday larının yanı sıra yaklaşık 600 kişi bir araya geldi.  
                Pir Sultan Abdal Kültür  DerneğiMarmaris Şube Başkanı Kasım Çağlı yaptığı konuşmada AK Parti iktidarını eleştirerek; ”Bugüne değin kat ettiği güzergahta yasayı, etiği, ahlakı, toplum yararı denilen hiçbir kuralı tanımadı. Yasalar, hukuk, teamül gibi her yurttaşın uymak zorunda olduğu disiplinler, Erdoğan nezdinde işlemedi. Kaçak ve ruhsatsız inşa edilen ve milletin beş milyar lira mertebesinde parasına mal olan  başbakanlık sarayını, cumhurbaşkanlığı sarayına çevirmekte hiç duraksamadı. Yargı paketinin TBMM’ den bu haliyle geçmesi ve AKP’ nin yeniden iktidar olması durumunda başkanlık sistemi aldatmacasıyla, Erdoğan’ ın öteden beri zihninde olan padişahlık benzeri tek adam rejimine geçilerek, fiili durum yasallık kazanacaktır. Ülkenizi, milletinizi seviyor, inancınızı özgürce yaşamayı istiyorsanız ortak felaketimize  dur demelisiniz” dedi. Gece Hz. Ali’nin temsili kılıcının, Cem Evi’ ne armağan edilmesiyle son buldu. AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI
tarih Tarih: 01.03.2015, 18:37 okunma Okunma: 1208
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales