Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP MARMARİS'E HÜZÜNLÜ TEŞEKKÜR
CHP MARMARİS'E HÜZÜNLÜ TEŞEKKÜR

                CHP Marmaris'te seçim başarısı kutlamasına, şehit acısı karıştı.
                CHP Muğla Milletvekilleri “Olağanüstü Kurultay” istemiyor!..

                1 Kasım’da yapılan TBMM 26. Dönem Milletvekilliği Seçimleri’nde yeniden seçilen Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekilleri Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir ve Akın Üstündağ beraberlerinde CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban’la birlikte, seçimde Muğla’da en yüksek oyu kazandıran Marmaris İlçe Başkanlığı’na bir teşekkür ziyaretinde bulundular.

                Dün için (11 Kasım 2015) programlanan ziyaret; aynı gün Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerce şehit edilen Muğla’nın merkez ilçesi Menteşeli 24 yaşındaki Jandarma Teğmen Altuğ Pek'in acı haberinin gelmesiyle, hüzünlü bir ortama dönüştü. İlk sözü alan İl Başkanı Alban; “Teşekkür ziyaretine gelmiştik ama aldığımız acı haberle, ziyaretimizi burada sonlandırıp, şehidimizi almaya gideceğiz.” dedi.
                Söz alan Milletvekili Aldan;”Buraya seçim sonuçlarını kısaca bir değerlendirmek için gelmiştik. Ancak bu durumda insanın içinden gelmiyor. Birilerinin oğlu rahat ederken binlerce koruma ile ne yazık ki CHP’li bir babanın oğlu şehit oldu. CHP işte böyle bir partidir.  Başkanlık bahane, amaç Suriye’ye Türk askerini sokmak.  Şu anki oy potansiyeline göre  başkanlık sistemine geçilemez. ya 13 tane karaktersiz milletvekiline ihtiyaç vardır gerçekten ahlaksız, karaktersiz, ülkenin çıkarlarını hiçe sayan 13 tane kendi partisinin ilkelerine ters düşen 13 vekilin bulunup bulunmayacağını zaman gösterecek. “ dedi.
           Muğla olağanüstü kurultay istemiyor!
                Yaklaşan CHP Kurultayı için görüş birliği içinde olan İl Başkanı Alban ve Milletvekilleri yaptıkları açıklamalarla Ocak ayı içerisinde yapılması beklenilen, Olağan Kurultay’dan yana olduklarını belirttiler.
                Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan Milletvekili Aldan; “3 senedir delegeliği sürdüren artık delegeliğin son ayına gelmiş, bir kısmı kırgın bir kısmı kızgın bir kısmı ise hayal kırıklığına uğramış bir delege yapısıyla, Olağanüstü  kurultay denemesini fırsatçılık olarak görüyorum. Örgütlerimiz çalışıyor, sistem yürüyor. İlçe ve il kongrelerimizi yapıyoruz, delegelerimizi belirliyoruz. Kurultayda insanlar özgür iradeleriyle bir tercihte bulunacaklar. Genel başkan adayı olacak arkadaşların bir takım tabanın hoşuna gidecek sözler yerine, yüzde 25 oyu nasıl yüzde 40'a çıkartacaklarını açıklamaya davet ediyorum. Böyle bir Malkoçoğlu varsa hepimiz arkasından gideriz.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

CHP MARMARİS'E HÜZÜNLÜ TEŞEKKÜR
tarih Tarih: 13.11.2015, 02:48 okunma Okunma: 1094
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales