Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP MARMARİS GENÇLERİ YENİLENDİ
CHP MARMARİS GENÇLERİ YENİLENDİ

                       CHP Marmaris Gençlik Kolu Başkanı Yücel: ”Gençlik gelecekse, bırakın geleceği gençler kursun."
         Hasan Yücel başkanlığında yeniden oluşturulan Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Gençlik Kolu yönetimi, kamuoyuna tanıtıldı.
         CHP Marmaris İlçe Başkanlığı’da; CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı  Mahir Akgül ve CHP Marmaris İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Yazıcı’nın da hazır bulunduğu, bugün  (15 Ocak 2015) yapılan basın toplantısında söz alan yeni İlçe Gençlik Kolu Başkanı Hasan Yücel, Atatürk’ün ülkeyi Cumhuriyet gençlerine emanet ettiğine dikkat çekerek; “Atatürk’ün sözleri, biz CHP Marmaris Gençlik Kolu’nun bilincinin temelini oluşturmaktadır. Bizler de yüce önderimizin emanetinin birer neferi olarak, onun devrimlerinin bekçiliğini yaparken birinci hedefimizin bilincinde, ülkemizin daha uygar ve daha güçlü olması için çaba harcayacağız. Mustafa Kemal’in gençleri, devrimci düşünceleri ile ilerlemeye açık ve mücadelecidir. Atatürk’ün sözlerinden yola çıkarak Türk Gençliği’nin sahip olması gereken özellikler partimizin de ilkeleri olan Atatürk ilkeleridir. Türk genci, Cumhuriyetçidir. Egemenliğin halkta olduğu Cumhuriyet yönetimini benimser. Türk genci, Milliyetçidir. Geçmişte bir arada yaşamış, bir arada yaşayan, gelecekte de bir arada yaşama inancında ve kararındadır.  Türk genci, Halkçıdır. Toplumda hiçbir kimseye, zümreye ya da herhangi bir sınıfa ayrıcalık tanımaz. Türk genci, Laiktir. Devletin vatandaşlarıyla olan ilişkilerinde inançlara göre ayrım yapmaz, din işleri ile devlet işlerini birbirine karıştırmaz.  Türk genci, Devletçidir. Devletin kaynaklarını millet için seferber eder, yandaşlara peşkeş çekilmesini kabul etmez. Türk Genci, Devrimcidir. Ulusunun çağdaşlaşması yolunda değişimlere açık, ilerici düşünce yapısındadır.
         Biz; CHP Marmaris Gençlik Kolu olarak, bu ilkeler ışığında Partimizin yapısını daha da dinamik hale getirerek, en uzaktaki, yaşayanımıza ulaşmak, kendimizi ve ülkenin içinde bulunduğu durumu çözüm yollarının ne olduğunu onlara ifade etmek, sorunlarını öğrenerek, fikirlerini alarak bunları çözüme kavuşturmasında aktif bir rol üstleneceğiz. Ve hatta çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız.  2015 genel seçimlerinde İlçe yönetimimiz ile onların deneyim ve siyasi birikimleri altında Cumhuriyetin kalesi olan ilçemizde, partimizin zaferlerine bir yenisini daha eklemek için var gücümüzle çalışacağız . Eğer gençlik gelecekse, bırakın geleceği gençler kursun.” dedi.

                 Hasan Yücel başkanlığında oluşturulan CHP Marmaris İlçe Gençlik Kolu; Başkan Yardımcıları Fatma Palu, Ali Güven ve Adil Doğan Cebbar, Sekreter Burcu Alver, Sayman Ender Kardaş, Bilişim Sorumlusu Akın Duran, Eğitim Sorumlusu Kamil Taşkın, Üyeler Saim Eren, Erkan Keskin ve Tuğçe Yıldırım’dan oluştu.
 Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

CHP MARMARİS GENÇLERİ YENİLENDİ
tarih Tarih: 15.01.2015, 20:52 okunma Okunma: 2335
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales