Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP’Lİ ERBAY’DAN KORONAYA KARŞI KORUYUCU MASKE
CHP’Lİ ERBAY’DAN KORONAYA KARŞI KORUYUCU MASKE

CHP’Lİ ERBAY’DAN KORONAYA KARŞI KORUYUCU MASKE
                CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay; Koronavirüs Salgını nedeniyle karantina günlerini geçirdiği Köyceğiz’deki evinde eşi Meltem Erbay’la birlikte “steril maske ve koruyucu siperlik” yaparak, sağlık çalışanları, temizlik işçileri ve esnafa dağıtıyor.

                Dünyayı ve Türkiye’yi saran korona virüs salgınına karşı vatandaşlara evde kalması çağrısı yapan CHP Muğla Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu üyesi Av. Burak Erbay, “Bu zor günler geçecek. Yarın mutlu ve güzel günlerde yeniden bir araya geleceğiz. Bugünün karanlığı yarının güneşli günlerinde kaybolacaktır. Ancak şimdi kenetlenerek bu virüse karşı hep birlikte mücadele etmeliyiz. Bu salgının önüne geçmek için tedbirlerimizi sıkı tutacağız,  hepimiz üzerine düşeni yapacak ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayacağız.” dedi.
HABERİN VİDEOSU Tıklayın!..
www.facebook.com/sevgiata48/videos/839632213203486/

                Karantina günlerini evde eşiyle birlikte steril maske ve koruyucu siperlik yaparak geçirdiğini belirten Erbay, “Korona virüs salgınında en ön safta canla başla mücadele eden doktorlara, hemşirelere, hasta bakıcılara kadar bütün sağlık emekçilerine, daha temiz bir ortamda yaşamamızı sağlamaya çalışan temizlik işçilerine, market çalışanlarına, kuryelere kadar bu zor günlerde emek veren bütün insanlara teşekkür ederim. Bu kötü günler elbette geçecek ama sizin verdiğiniz emekler asla unutulmayacak. Hem ülkemiz hem de dünya çok zor bir dönemden geçiyor. Bu dönemi kısa sürede ve büyük zararlar görmeden atlatmamız için alına tedbirlere sıkı sıkıya uymamız gerekiyor. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalıyız. Dışarı çıkmak zorunduysak sosyal mesafeyi korumalıyız. Bu zor dönemler dayanışma ve birliğimizi artıracak zamanlardır. Birlik beraberlik içinde hareket etmeli ve alınan tedbirlere uymalıyız. Önlemlere ne kadar uyarsak o kadar kısa sürede atlatacağız. Bu zor günleri toplumsal dayanışmayı artırarak atlatacağız. Birbirimize destek olmamız gerekiyor. Biz de eşim Meltem Erbay’la birlikte sağlık çalışanlarına destek olmak için evde steril maske ve koruyucu siperlik yapıyoruz. Bu maskeleri sağlık emekçilerimize, temizlik işçilerimize ve esnafımıza dağıtıyoruz. Şu an bunu yapabiliyoruz. Hepimiz el ele vererek böyle bir dayanışma örneği gösterirsek sağlık emekçilerinin ve temizlik işçilerinin ihtiyacı olan temel ekipmanların teminine bir nebze de olsa katkı sağlamış oluruz.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_canli_muzik_gruplara_ozel_pop_fasil_blues_jazz/

CHP’Lİ ERBAY’DAN KORONAYA KARŞI KORUYUCU MASKE
tarih Tarih: 31.03.2020, 00:49 okunma Okunma: 6895
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales