Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
CHP’Lİ BELEDİYEDEN CAMİLERE SÜREKLİ BAKIM
CHP’Lİ BELEDİYEDEN CAMİLERE SÜREKLİ BAKIM

                 Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe Belediyesi, mahallelerdeki ibadethanelerin bakım, onarım ve temizliğini yaparak vatandaşların hizmetine sunuyor.
                Menteşe Belediyesinden verilen bilgiye göre; Camilerin dış ve iç cephe boyasından, mermer kaplamaya, tuvaletlerin yenilenmesinden, avizelerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan CHP’li Menteşe Belediyesi, verdiği hizmet ile halkın da takdirini topluyor.

                Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından verilen hizmetler arasında; Yerkesik Aliler Cami’nin dış cephe boyası, Sarnıç Cami dış cephe boyası, Meke Cami iç ve dış cephe boyası, Dağpınarı Cami bahçesine mermer kaplama ve korkuluk, Tenibağyaka Cami bahçesine mermer kaplama, Yerkesik Mahallesi Kapasakal Cami boya ve mermer kaplama, Karacaören Cami bahçesine bay – bayan tuvaleti, Özlüce Mahallesinde engelli tuvaleti, Akçaova Cami tuvaleti yenileme ve Çiftlik Mezarlığı bank ihtiyaçları karşılandı.
                Vatandaşların ibadetlerini daha temiz, daha sağlıklı yapabilmelerinin önemine dikkat çeken Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “İbadethanelerimiz bizim kutsal, manevi yerlerimiz. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini yapabilmeleri çok önemli.  Bu amaçla öncelikli olarak kırsal mahallelerimizde bulunan camilerimizin, yıl boyunca bakım ve onarımlarını yapıyoruz. Ayrıca 3’er kişilik 2 ekibimiz tarafından periyodik olarak camilerimizin halıları, camları, mihrabı, kürsüsü, minberi, ayakkabılıkları gibi köşe bucak her yerin temizliği yapılıyor. Yıl boyunca verdiğimiz hizmetlerimizi aralıksız sürdürmeye, vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onların hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________________________________ 
"EVET Mİ HAYIR MI?"OY KULLANMAK İÇİN tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Anket/anket_anayasa_referandumu_2017/  

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

CHP’Lİ BELEDİYEDEN CAMİLERE SÜREKLİ BAKIM
tarih Tarih: 11.03.2017, 23:43 okunma Okunma: 847
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales