Marmaris Bülten
ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ÇANAKKALE 1915 MUĞLA’DA
ÇANAKKALE 1915  MUĞLA’DA

                 “Çanakkale 1915 Müzesi Gezici Tırı”;  Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılında,  Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü ve Çanakkale Seddülbahir Özel Müzesi iş birliği ile Muğla’ya geldi.

            Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre Menteşe Cumhuriyet Meydanı’nda halkın ziyaretine açılan gezici Çanakkale 1915 Müzesi; dün (20 Mayıs 2014)  Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İl Jandarma Komutanı Halil Çelik, Vali Yardımcıları Orhan Eyövge, Faruk Necmi Kurt, Mevlüt Kurban, Salih Gürhan, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar ve Kültür ve Turizm İl Müdürü Veli Çelik tarafından ziyaret edildi.

            Bir hafta boyunca ziyarete açık kalacak müze hakkında bilgi veren Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Cavit Okur: “Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıl etkinliği dolayısı ile Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Çanakkale gezici müze tırı bir hafta boyunca ilimizde ziyaret edilebilecek. Çanakkale bizim için çok önemli. Bu müze sayesinde Çanakkale’yi vatandaşlarımız ile buluşturabileceğiz. Gezici müzemizin içerisinde Çanakkale Savaşı’nda kullanılan silah, mühimmat, sargı bezleri, mermi ve pek çok malzeme bulunmaktadır. Bir hafta boyunca tüm halkımız ücretsiz olarak bu tırı gezebilir.” dedi. (Ata SEVGİ / AjansSevgi Marmaris)
______________________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
         KAZANMAK SİZDEN!..
 Tıklayın
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MUSTERiLERiNiZ_SiZE_BiZiMLE_ULASiYOR/

ÇANAKKALE 1915  MUĞLA’DA
tarih Tarih: 21.05.2014, 02:37 okunma Okunma: 1284
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales