Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ÇOCUK İSTİSMARI MARMARİS'TE MASAYA YATIRILIYOR
ÇOCUK İSTİSMARI MARMARİS'TE MASAYA YATIRILIYOR

  Ata Sevgi     

             Marmaris Grand Yazıcı Otel’deki kongrede, birçok çocuk hastalığının yanında," Çocuk Hakları" ve  “Çocuk İstismarının Uzun Dönem Etkileri” konuları da işlenecek.

             Bu yıl 53. sü gerçekleştirilecek olan “Türkiye Milli Pediatri Kongresi” 21-25 Ekim 2009 tarihleri arasında Marmaris Grand Yazıcı Otel'de, ülke genelindeki konularının uzmanı olan bilim adamlarının katılımıyla yapılacak.

             Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre kongrede Çocuk Hakları, Yeni Aşılar, Özel Durumlarda Aşılama, İnfertilite Tedavisi Sonucu Doğan Bebekler, Yenidoğan Servislerinde Enfeksiyon Kontrolü, Tamamlayıcı Beslenme, Kronik İshal, Gastroözofagial Reflü, İdrar Yolu Enfeksiyonları, Çocuklarda Nefrolitiyazis, Romatolojik Yenilikler, Alt Solunum Yolu Enfeksiyonları, Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları, HIV Enfeksiyonları, Tüberküloz Artıyor mu?, Astımlı Olguların İzlemi, Epilepsi, Dikkat Eksikliği, Konuşma Sorunları, Çocuklarda Diyabet, Endokrin Bozucular, Zehirlenmeler, Ne zaman Çinko?, Doğal İmmunite, Kene ve Kene ile Bulaşan Hastalıklardan Korunma, Sistemik Hastalıklarda Hematolojik Bulgular, Anemili Çocuk, Kalp Yetmezliği Tedavisinde Yenilikler, Çocuk İstismarının Uzun Dönem Etkileri, Kanserden Korunma, Çocuklarda Ortopedik Sorunlar, İlaç Bağımlılığı ve Yoğun Bakım Kursu gibi konular katılımcılara örnekleriyle anlatılacak. (AjansSevgi / Marmaris)

ÇOCUK İSTİSMARI MARMARİS'TE MASAYA YATIRILIYOR
tarih Tarih: 17.10.2009, 00:43 okunma Okunma: 2648
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales