Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ÇOCUKLARI TERK ETTİ TORUNU SAHİP ÇIKTI
ÇOCUKLARI TERK ETTİ TORUNU SAHİP ÇIKTI

ÇOCUKLARI TERK ETTİ TORUNU SAHİP ÇIKTI

 

 Ata Sevgi / Muğla

Yıllar önce çocukları tarafından terk edilen, tek torununun sahip çıktığı Fethiye Huzurevi’nde hayatını devam ettiren Saciye Çağdaş’a ( 74 ) yapay kalp pompası desteğinde yüksek riskli koroner by pass ameliyatı yapıldı.

Aslen  Ankaralı olan Saciye Nine, yıllar önce çocukları tarafından kendisine imza attırılarak,  sahip olduğu tek evini elinden alan  iki oğlu da Avusturya’ya yerleşmişler. Gidiş o gidiş. Sonrasında ne arayan var ne de soran.

Üç ayda bir 270 YTL. yaşlılık aylığı alan Saciye Nine’ye,  asgari ücretle çalışan  torunu İlhan Çağdaş ninesine bir süre  bakıyor ve ninesi için daha iyi olacağını düşünerek huzurevine  yerleştiriyor.

Muğla Özel Yücelen Hastanesi Basın Halkla İlişkiler Birimi’nden verilen bilgiye göre; solunun sıkıntısı çeken Saciye Nine, Özel Yücelen Hastanesi Kalp merkezinde acilen ameliyata alınarak, tıkalı 3 damarı yapılan operasyonla açılıp sağlığına kavuşturuldu.

Ameliyatı  gerçekleştiren Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Halit Andaç,“ Hastamızın yaşam hikâyesini dinlediğim zaman onun adına çok üzüldüm hatta cerrah olsam dahi gözyaşlarıma mani olamadım. Ekibimle birlikte hastamızın ameliyatını gerçekleştirdik. Bundan sonra son derece sağlıklı bir şekilde yaşamına kaldığı yerden devam edecek. ” dedi.(AjansSevgi)

 

ÇOCUKLARI TERK ETTİ TORUNU SAHİP ÇIKTI
tarih Tarih: 23.09.2008, 20:38 okunma Okunma: 1875
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales