Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ÇAKIROĞLU VE EREN AKP'DEN İSTİFA ETTİ DP BEKLEMEDE
ÇAKIROĞLU VE EREN AKP'DEN İSTİFA ETTİ DP BEKLEMEDE

ÇAKIROĞLU VE EREN

AKP’DEN İSTİFA ETTİ  DP BEKLEMEDE ...

 

İhsan Uludağ / Armutalan – İçmeler MARMARİS

Marmaris Demokrat Parti; AKP’ den aday gösterilmeyince istifa eden, Armutalan Belediye Başkan Aday Adayı İsmet Çakıroğlu ve İçmeler Aday Adayı Zeki Eren’in vereceği kararı bekliyor.

Marmaris Demokrat Parti (DP) İlçe Başkanı Mustafa Balcı, DP İl Genel Meclis Üyesi Süleyman Yıldız,  DP Marmaris Belediye Başkan adayı İzzet Ünsal ve DP’ye gönül vermiş bir gurup partili,  dün (4 Şubat 2009)  beldelerinde yıllarca muhtarlık ve belediye başkanlığı yapmış olan İsmet Çakıroğlu  ve Zeki Eren’i ziyaret ederek, DP’ den aday olmalarını istediler.

            Marmaris kamuoyunca özellikle ANAP Dönemi’nden yol arkadaşları oldukları bilinen eski başkanlar ve şimdinin DP yöneticilerinin görüşme sonucu, Çakıroğlu ve Eren’in düşünme süresi istemeleri üzerine, daha sonraya kaldı.

 
 NEDEN İSTİFA ETTİLER?  
                AKP’ den istifa eden Armutalan Belediye Başkan Aday Adayı İsmet Çakıroğlu; “ AKP Yöneticileri bana “Başkanım, adayımız olursan AKP Armutalan’da seçimi kazanır.Bizde iktidarda olan bir partinin yöneticileri olarak, Armutalan Halkı’na daha rahat hizmet edebilmeniz için size yardımcı oluruz.” dediler. Bende 20 yıllık  hizmet dönemimde eksik kalanları daha rahat şartlarda yaparım ümidiyle kabul ettim. Herkes gibi gerekli evraklarımı hazırlayarak TV ve basının önünde AKP yöneticilere teslim ettim ve AKP üye kaydımı yaptırdım.  Benden sonra da Mustafa Ayaz ve Uysal Avcı’ da aday adayı oldular. Kısa bir zaman sonra bana 3 aday adayı oldunuz. Temayül yoklamasından geçeceksiniz dediklerinde, tuzağa düştüğümü anladım. Benim arkamda 20 yılım vardı, ben rastgele bir vatandaş değildim ki. Bana AKP tarafından layık görülen bu muamele beni çok kırdı ve gururumu incitti. Beni küçük düşürdüler.  Evvelsi gün AKP’den istifa ettim ve adaylığımı da geri çektim.” dedi.

               AKP İçmeler Beldesi Aday Adayı Zeki Eren’ de;” Beni Başkan adayı olmaya AKP İlçe yönetimi ve İlçe Başkanı Kadem Mete sürükledi. İlçe Başkanı Kadem Mete’ye, Osman Ekinci’de sevdiğimiz genç bir kardeşimizdir, ben olmayayım onu yapın dediğimde, Başkan bana biz Osman Ekinci ile görüştük. Sen onu kafana takma, biz hallettik, onunla anlaştık. Biz ancak sen Başkan adayı olursan kazanacağımıza inanıyoruz. Yaptırdığımız kamuoyu eğiliminde de sen çıktın. Senin adaylığını istiyoruz dediler. Bende inandım, mademki halkım beni istiyor, pek gönüllü olmamakla beraber evet dedim. Bugüne kadar benim Osman Ekinci ile aramızda birbirimizi kıracak hiç bir şey geçmemişti. Şimdi aramızda kırgınlık elimizde olmadan oluştu.” dedi. (AjansSevgi) 

ÇAKIROĞLU VE EREN AKP'DEN İSTİFA ETTİ DP BEKLEMEDE
tarih Tarih: 05.02.2009, 14:44 okunma Okunma: 2529
Yorumlar
Yazık ettiler! İnanın Hayal kırıklığına uğradım. Ve sizde Görüceksinizki. Ne Armutalanda Ne İcmelerde. AKP' Bu secimi kazanamıcak. OY'larımız Armutalanda ÇAKIROĞLU'na İcmelerde EREN'e. AKP'nin bu ayıbını halk Telafi edecek.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: suzan ataç
baksanıza zeki eren içmeleri içmeler yaptı çakıroğlu keza öyle, merkezde izzet ünsal. demokrat parti marmarisi kale yapıcak anlaşılan
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Mehmet Kaya
ŞİMDİ HALKIN VEFA ZAMANI ÇAKIROĞLU VE ERENE TAM DESTEK HEP DESTEK
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: arif keskin
sayın buyuk baskan ÇAKIROĞLU.armutalana yaptığın hizmetler hic bir zaman tartışılmaz.ben size 94den beri oy verdim.yalnız su anda sizde biliyorsunuzki seçimi kazanamayacaksınız.bu yorumla bana kıza bilirsiniz.armutalan halkının 5 yıl çektiği cileyi bir 5 yıl daha yaşamamak için bir İSMET ÇAKIROĞLUcu olarak suan bulunmanız gereken yer destekleyeciniz aday yeğenin UYSAL AVCI armutalan 2004 deki hatayı sen bari yapma.lutfen.bir bes yıl daha bunlara tahammülümüz yok tekrar hataya dusmeyin yeğenine bütün gücünle destek vermenizi rica ediyoruz.sen aday olduğunda muhammet ünlü nün ağzı kulaklarına kadar gitmiştir.bunu bu işi bitirdim diye yorum yapmış.bunlara kendinizi güldürmeyin. 94. 99.ve 2004 seni destelemiştim.seni seviyoruz ama bu sefer iyi bi beş yıl geçirmek için UYSAL AVCI diyorum.lutfen.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: ali emrecik
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales