Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BÜYÜKŞEHİR OTOBÜSLERİ FETHİYE’DE DE HİZMETTE
BÜYÜKŞEHİR OTOBÜSLERİ FETHİYE’DE DE HİZMETTE

                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin daha önce Bodrum’da başlattığı belediye otobüs seferleri, yeni araçlarla birlikte, Fethiye’de de hizmete girdi.
                 Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı;  mevcut otobüs filosunu yenilemek ve ihtiyaç duyulan yerlerde yeni otobüs hatları açmak için sipariş ettiği, 72 adet toplu taşıma araçlarının 48 adedini teslim aldı.
  Yeni alınan araç filosunda 21 adet engelli rampalı 103 yolcu kapasiteli belediye otobüsü, 24 adet uzun mesafeli hatlarda kullanılacak 29 yolcu kapasiteli otobüs bunun yanında 4 adet şehirlerarası ve 23 adet şehir içi taşımaya uygun belediye otobüsleri yer alıyor.
                Ulaşım Daire Başkanı Alper Kolukısa verdiği bilgide,“Alınan araçların Türk malı olmasının gurur verici özelliğinin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine de ihraç edilen Avrupa standartlarında kalite ve güvenlik sertifikalarına sahip olup Avrupada  23 ülkede de kullanılmakta. Aldığımız yeni toplu taşıma araçlarıyla mevcut araç filomuzu 184’e çıkardık. Vatandaşlarımıza daha rahat ve konforlu bir şekilde ulaşım hizmeti vermeye devam edeceğiz.  “ dedi.                 Yeni araçlar Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyo Kültürel alanında halka tanıtıldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün burada yaptığı konuşmada; “Mart ayından itibaren Büyükşehir Belediyesi olarak görevdeyiz ve verilen hizmetleri aksatmadan mevcut sistemi revize edip Muğlalı vatandaşlarımıza daha çağdaş hizmet vermek için çalışıyoruz. Ulaşım ağında da aldığımız 72 yeni toplu taşıma araçlarıyla vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Büyükşehir ulaşım sistemini kuruyoruz burada hiçbir şoför esnafımızın ekmek kapısını kapatmak gibi bir niyetimiz yok. Amacımız belediye ve şoför esnafımızın birlikte çalışarak kamu hizmeti olan ulaşım sisteminde vatandaşlarımızın daha rahat ve ekonomik seyahat etmelerini sağlamak. Yeni aldığımız toplu taşıma araçlarında emeği geçen Meclis Üyelerimize, Ulaşım Dairesi Başkanlığımız ve diğer Başkanlıklarımıza teşekkür ederim. “ dedi.
                Yeni alınan otobüsler, ilk olarak Fethiye’de seferlere başladı. Otobüsler Fethiye’de Sahil - Çalış, Çalış - Karagedik, Sahil - Karagedik, Çatalarık, Patlangıç, Taşyaka, Hastane - Zincirlikavak, Taşyaka - Hastane-Değirmenbaşı hatlarında çalışmaya başladı. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

______________________

2015 Yılbaşı programlarınız öncesi rezervasyonlarınızı artırmak ister misiniz?
TIKLAYIN!
www.marmarisbulten.com/Haber/yeni_yila_daha_kazancli_girmek_isteyenlere_marmaris_2015/

BÜYÜKŞEHİR OTOBÜSLERİ FETHİYE’DE DE HİZMETTE
tarih Tarih: 13.12.2014, 23:17 okunma Okunma: 1812
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales