Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BÜYÜKŞEHİR BODRUM’DA BAŞLADI MARMARİS BEKLİYOR
BÜYÜKŞEHİR BODRUM’DA BAŞLADI MARMARİS BEKLİYOR

                   Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Bodrum’da başlattığı belediye otobüs seferleri, Marmarisliler’i de umutlandırdı.
            Muğla Büyükşehir Belediyesi; vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, bazı kırsal kesimlerde toplu taşıma başlattı.  Muğla Büyükşehir Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden bugün (4 Kasım 2014) verilen bilgiye göre; Büyükşehir Ulaştırma Daire Başkanlığı’nca, Bencik - Yatağan güzergahında bulunan Eskihisar Mahallesi, Bozüyük – Yatağan güzergahında bulunan Kapubağ Mahallesi, Akyarlar - Bodrum arası, Bitez - Bodrum güzergahında yer alan belediye otobüsüne ek olarak Bitez sahil güzergahı, Ortakent (Yahşi) -Bodrum güzergahı, Yalıçiftliğ i- Bodrum güzergahlarına belediye otobüsü seferleri başlatıldı.
            Büyükşehir Ulaştırma Daire Başkanı Alper Kolukısa verdiği bilgide; Muğla’nın büyükşehir statütüsüne geçmesi ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın ortaöğretim öğrencilerini “Taşımalı Eğitim Sistemi” kapsamından çıkarmasının ardından vatandaşlardan Belediye otobüs seferleri için taleplerin arttığını belirtti. Kolukısa; “Vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin belediye otobüsleri ile ilgili taleplerinin artması ile gerekli çalışmaları Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatı ile başlattık. Vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin daha rahat ve güvenli seyahat etmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde toplu taşıma seferleri için çalışmalarımız devam edecek.” dedi.
            Bodrum’da başlatılan belediye otobüs seferleri Marmaris’te sevinçle karşılanırken, 30 Mart seçimleri öncesi belde olup mahalleye dönüşen Bozburun ve İçmeler mahalle sakinleri de Büyükşehir belediyesi yetkililerine çağrıda bulunarak; Marmaris’te beldelerimizin dışında şimdi mahalleye dönüşen  13 köyümüz var. Köy arabalarının seferleri özellikle kış mevsiminde  yetmiyor, Belediye otobüs seferleri konması bizim de günlük yaşantımızı kolaylaştıracak.” dediler. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

BÜYÜKŞEHİR BODRUM’DA BAŞLADI MARMARİS BEKLİYOR
tarih Tarih: 04.11.2014, 19:46 okunma Okunma: 2317
Yorumlar
Çok güzel,bir de şehir içi otobüs seferleri olsa..Kalekonut hattında 3 lira alıyorlar bir de Temel Yapı sitesine çıkacağız denilince nazlanıyorlar bir yığında laf işitiyoruz.Neymiş saniyelerle ceza alıyorlarmış..

Tarih: 04.11.2014 - 19:24 | Gönderen: yasemin olgun
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales