Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BÜYÜKŞEHİRDEN “DÖRT MEVSİM MUĞLA” FOTOĞRAF YARIŞMASI
BÜYÜKŞEHİRDEN “DÖRT MEVSİM MUĞLA” FOTOĞRAF YARIŞMASI

                Muğla Büyükşehir Belediyesi¸ “Dört Mevsim Muğla” adlı  fotoğraf yarışması düzenliyor. Yarışmaya Türkiye’nin her yerinden 18 yaşını doldurmuş kişiler katılabilecek.
                Muğla Büyükşehir Belediyesinden verilen bilgiye göre; Muğla’nın dört mevsim güzellikleri ile tanıtılması amacı ile başlatılan fotoğraf yarışması, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından da onaylanarak takvime alındı. Başvurular, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu web sitesinden yapılacak.
                  Yarışmaya amatör ve profesyonel bütün fotoğraf sanatçılarını davet eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün yaptığı açıklamada; “ Muğla sadece yaz mevsimi ile değil, kış ve bahar mevsimlerinin de çok güzel geçtiği bir kent. Ayrıca yalnız turizm bölgeleri ile değil tarım ve kültürel değerlerin, güzelliklerin fotoğraf sanatçılarımız tarafından da fark edilmesini ve bu sayede bu cennet bölgenin tüm Türkiye’de tanınmasını istiyoruz. Yarışmamıza katılacak olan bütün fotoğrafçılarımıza şimdiden teşekkür ederim.” dedi.
                 Son katılım tarihi 30 Eylül 2017 olan yarışmada jüri üyeliklerini; fotoğraf sanatçıları Nevzat Çakır, Çerkes Karadağ, İsa Çelik, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonundan ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden birer temsilci yapacak.  Yarışmada birinci olan fotoğrafa 5000 TL, ikinciye 4000 TL, üçüncüye 3000 TL, mansiyon kazanan fotoğrafa ise 750 TL ödül verilecek.  Yarışmasının şartnamesine www.tfsf.org.tr ve www.mugla.bel.tr adreslerinden ulaşılabilinecek. AjansSevgi Marmaris

"EVET Mİ HAYIR MI?"OY KULLANMAK İÇİN tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Anket/anket_anayasa_referandumu_2017/  

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BÜYÜKŞEHİRDEN “DÖRT MEVSİM MUĞLA” FOTOĞRAF YARIŞMASI
tarih Tarih: 04.02.2017, 22:48 okunma Okunma: 1148
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales