Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FETHİYE ZİRAAT İŞBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FETHİYE ZİRAAT İŞBİRLİĞİ

            Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti.

            Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; ziyarette Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla ili genelinde kooperatifler, odalar, üreticiler ile işbirliği içinde olduklarını, daha güçlü, üreten bir Muğla için birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

            Başkan Gürün ayrıca;  “Ülkemizde Muğla denince akla turizm beldelerimiz geliyor ve bizim en büyük gelir kaynağımızın turizm olduğu zannediliyor. Muğla ilinin tarımdan elde ettiği gelirleri 7.5 Milyon TL, turizmden elde ettiği gelirleri de 6 Milyon TL’dir. Muğla turizm kenti olduğu kadar üreten, ürettikleri ürünler ile dünyada ve Türkiye’de 1.sırada olan tarım kentidir. Muğla nüfusunun yüzde 60’ı da kırsalda yaşayan vatandaşlardan oluşur. Muğla Büyükşehir Belediyesi bütün bunları göz önüne alarak 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Büyükşehir olan Muğla’da ziraat odaları, kooperatifler ve üreticilerimizle işbirliği içinde birlikte hareket ederek hizmetlerini sürdürüyor. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Toprak, Su, Bitki analiz laboratuvarı için protokol imzaladık, Köyceğiz Beyobası’nda Alım Garantili Süs Bitkileri’nin dikimine başladık. Üreticileri Pazar değeri yüksek alternatif ürünler patates, soğan, biber tohumları dağıttık. Daha güçlü, üreten bir Muğla için birlikte çalışacağız. Hedefimiz bir Muğla bir.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/marmariste_nereye_gidilir_nerede_kalinir/

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FETHİYE ZİRAAT İŞBİRLİĞİ
tarih Tarih: 06.04.2015, 00:49 okunma Okunma: 902
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales