Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUMLULAR DİKKAT SULAR KESİLECEK
BODRUMLULAR DİKKAT SULAR KESİLECEK

            Muğla’nın Bodrum ilçesinde 24 Ocak ‘tan itibaren 15 gün süreyle su kesintisi planlanıyor. Hatta kesintinin 25 güne uzaması da ihtimal dahilinde.
Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden bugün (14 Ocak 2015) verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “D.S.İ 21.Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak olan, Geyik Barajı ve Bodrum yarımadasını besleyen ana isale hattındaki bakım onarım ve imalat çalışmaları nedeniyle 24/01/2015 tarihinden itibaren 15 gün süreyle su kesintisi yapılması öngörülmektedir.
            Su kesintisi sona erdikten sonra içme suyu depolarının dolması ve buradan içme suyu hatlarına verilmesi durumu da göz önüne alındığında suyun tüm vatandaşlarımıza ulaşması 10 günlük  bir sürede gerçekleşecek olup, toplamda 25 günlük bir kesinti meydana gelebilecektir.
           
Muğla valimiz başkanlığında bu konuyla ilgili 13/11/2014 tarihinde bir toplantı düzenlenmiştir. Toplantı sonucunda konuyla ilgili olan tüm kurum ve kuruluşların alması gereken tedbirler masaya yatırılmış ve akabinde görev paylaşımları yapılmıştır. Meydana gelecek olan su kesintisinin her ne kadar MUSKİ Genel Müdürlüğümüz ile doğrudan ilgisi olmasa da, MUSKİ Genel Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın mağduriyetini en aza indirmek için gerekli olan tüm tedbirler alınacaktır.” denildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

BODRUMLULAR DİKKAT SULAR KESİLECEK
tarih Tarih: 14.01.2015, 23:35 okunma Okunma: 956
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales