Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUMLU YELKENCİ ÇOCUKLAR SURVIVORDA
BODRUMLU YELKENCİ ÇOCUKLAR SURVIVORDA

                Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesinin düzenlediği yelken yaz kursları ” Survivor” yarışmalı, yaz mevsimi boyunca devam edecek.
                B.B. Bodrumspor’dan verilen bilgiye göre; Yaz kursuna katılan öğrenciler temel denizcilik ve yelken eğitimlerinin yanında, düzenlenen çeşitli yarışmalarla da yelken ve deniz hakkında öğrendikleri bilgileri pekiştirme fırsatı buluyor. 2 Haftalık dönemlerle devam eden yaz kurslarının her döneminde 1 gün, düzenlenen yarışmada öğrenciler 5’er kişilik gruplar halinde, birbirleriyle yarışıyor. Farklı etaplardan oluşan yarışmalarda öğrenciler yelken üzerine sorulan soruları cevaplayarak bir diğer etaba geçerken, yarışma sonunda etapları en kısa sürede tamamlayan ekip, yarışmayı kazanıyor.

                B.B. Bodrumspor Yelken Antrenörü Volkan Acele verdiği bilgide; “Her yaz düzenlediğimiz kurslarda öğrencilerimize temel denizcilik ve yelken eğitiminin dışında,  denizi ve doğayı sevdirmek için çeşitli etkinliklerde düzenliyoruz.  Survivor olarak adlandırdığımız bu yarışmada da çocuklar 5’er kişilik gruplar halinde hem bir birleriyle kaynaşıyor, hem de oyun oynayarak derslerde ve denizde öğrendikleri bilgileri pekiştiriyor.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BODRUMLU YELKENCİ ÇOCUKLAR SURVIVORDA
tarih Tarih: 14.07.2017, 23:39 okunma Okunma: 2313
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales