Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUMLU ÖZEL SPORCULAR OLİMPİYATLARDA
BODRUMLU ÖZEL SPORCULAR OLİMPİYATLARDA

                Bodrum Belediyesi Bodrumspor özel sporcular basketbol takımı, Ege Üniversitesi tarafından düzenlenen Özel Olimpiyatlar Bölge Oyunlarına katılacak.
                Bodrum Belediyesi Bodrumspor’dan verilen bilgiye göre; bu yıl kurulan özel sporcular basketbol takımını Bodrum’da yaşayan özel sporculardan oluşurken, takımın olimpiyat öncesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda gerçekleştirdiği son antrenmanı B.B. Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya ve yöneticiler de izledi.
                Özel sporcular basketbol takımı antrenörü Ayten Özhan Yılmaz, 31 Mart  - 1 Nisan arasında Ege Üniversitesi Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olimpiyatlar için,” İzmir’de ki olimpiyatlara 4’ü partner olmak üzere, toplam 10 sporcumuz ile gideceğiz. Çocuklarımızı bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan Bodrum Belediye başkanımız Mehmet Kocadon’a ve Bodrumspor başkanımız Rıza Karakaya’ya çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimleri için sağlıklı insanlardan daha çok egzersiz yapmaya ihtiyaçları var.  Yaptığımız tüm bu çalışmalarla sporcularımızın günlük yaşamlarını daha olumlu hale getirmektedir. Engelsiz bir yaşam için spor diliyoruz.” dedi.
                Atletizm, Karma Basketbol, Masa Tenisi, Yüzme, Karma Futbol branşlarında Ege Üniversitesi’nde gerçekleşecek Özel Olimpiyatlar Bölge Oyunlarında, Bodrumsporlu özel sporcular sadece basketbol branşında mücadele edecekler. Bodrumspor maçlara 3 özel sporcu ve Ayşegül Sevim Rüştü Kaynak Anadolu Lisesi öğrencilerinden 2 partner oyuncu olmak üzere 5 kişiyle çıkacak. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BODRUMLU ÖZEL SPORCULAR OLİMPİYATLARDA
tarih Tarih: 30.03.2016, 01:42 okunma Okunma: 1256
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales