Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUMLU LENA DÜNYAYA MEYDAN OKUDU
BODRUMLU LENA DÜNYAYA MEYDAN OKUDU

                Haziran ayında Dünya şampiyonu olan, Bodrumlu Rüzgar sörfü sporcusu Lena Erdil, Danimarka’da yapılan yarışlarda bu kez dünya ikincisi olarak sezonu tamamladı.
                Rüzgar sörfünün en prestijli serisi olarak kabul edilen PWA Dünya Turu'nda 2016 slalom sezonu ikinci yarışında üçüncü olan Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un windsurf sporcusu Lena Erdil, sezonu dünya ikincisi olarak tamamladı.
                Bodrumspor’dan verilen bilgiye göre; Danimarka'nın Hvide Sande kentinde 4 - 9 Eylül tarihlerinde gerçekleşen yarışta üçüncülüğü elde eden Lena Aylin Erdil, toplamda 4134 puana ulaşarak dünya ikincisi olurken, sıralamada, Arubalı Sarah - Quita Offringa 4167 puanla dünya şampiyonu oldu. Lena Erdil'in ardından Fransız Delphine Cousin de üçüncülüğü elde etti.
 Erdil, geçtiğimiz Haziran ayında IFCA Dünya Şampiyonası'nda slalom dalında birinciliği elde ederek Dünya Şampiyonu olmuştu.
                Yarış sonrası düşüncelerini açıklayan Lena Erdil; "Şampiyonluğa bu kadar yaklaşabildiğimi fark etmemiştim. İkincilik de beni mutlu etti. Sezon başında ikinciliği teklif etseler hiç düşünmeden kabul edebilirdim. Elde ettiğim derecelerle geleceğe dair daha da umutluyum." dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BODRUMLU LENA DÜNYAYA MEYDAN OKUDU
tarih Tarih: 14.09.2016, 12:28 okunma Okunma: 1185
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales