Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUMLU ÇOCUKLAR EĞLENDİ AİLELER KEYİFLENDİ
BODRUMLU ÇOCUKLAR EĞLENDİ AİLELER KEYİFLENDİ

                Muğla’nın dünyaca ünlü turistik ilçesi Bodrum, 2019 Turizm Sezonuna; Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediyesi  işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen Çocuk Festivali ile başladı.
            Önceki gün (28 Nisan 2019) Etkinlik sorumlusu İletişim Uzmanı Gülay Ece Harmandaoğlu koordinatörlüğünde gerçekleşen
festivalde havanın da güzel olması, etkinlik  alanında yüzlerce çocuğun ve ailelerinin buluşmasını sağladı.

                Tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu festivalde çocuklar; şişme oyun parkında gün boyunca sıralarının gelmesini beklerken,  Doğa Koleji’nin sponsorluğunu üstlendiği Planetaryum’da izlenen uzay filmleri çocukların vazgeçilmezi oldu.

FESTİVALİN GÖZDESİ ÇOCUK VE HAYVAN SEVGİSİ OLDU


                Festival katılımcılarından Bodrum Hayvan Hakları Derneği’nin  çocuklar için açtığı kuş ve kedi evi atölyesinde çocuklar keyifle hem evleri boyadılar, hem de  dernek masasında dağıtılan ve sokak hayvanlarını beslemeleri için hazırlanan ücretsiz mama poşetlerini alarak, hayvan sevgisi bilincini yaşadılar. JCI Bodrum, Ata tohumlarını minikler için dağıtırken, aynı zamanda doğal yaşamın önemi ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
                 Melike Yavuz,  Yoga Atölyesinde minik katılımcılarına kısa bir sunum ve eğitim verdi. Psikolog Miray Demir aile çocuk eğitimi ile ilgili sunumunda soru cevapları yanıtladı. Doğa koleji atölyelerinde gün boyunca çeşitli aktivitelerin de yapıldığı etkinlikte gelen çocuklara Bodrumcity.com, ARKAR ve KARADERİLİ firmalarının sponsorlukları ile yüzlerce çocuk kitabı ücretsiz dağıtıldı.
                Festival bitiminde bilgi veren  Etkinlik Koordinatörü, Bodrumcity.com Haber Sitesi Yazı işleri Müdürü Gülay Ece Harmandaoğlu;  Festival organizasyonlarına 11 yıl önce ilk kez “Gümbet  Yeldeğirmenleri’nde Uçurtma Festivali” ile başladıklarına dikkat çekerek, “ Yapacağımız işlerde her zaman çocuk ve aileyi ön planda düşünürüz.  Geçen zamanla birlikte biz de kendimizi güncelliyoruz. Bu yıl oyun parkı ve atölyelerle çocuklarımızın daha çok eğleneceğini düşündük. Bodrum sakinlerinin gösterdiği yoğun ilgi, sorumluluğumuzu daha da artırdı. Bundan sonraki hedefimiz artık önümüzdeki yıllarda Çocuk Festivalini gelenekselleştirerek  önce ulusal, sonrasında da uluslar arası düzeyde gerçekleştirebilmek.” dedi. AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BODRUMLU ÇOCUKLAR EĞLENDİ AİLELER KEYİFLENDİ
tarih Tarih: 30.04.2019, 01:05 okunma Okunma: 858
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales