Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUM DENİZCİLERİ İSTANBUL’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI
BODRUM DENİZCİLERİ İSTANBUL’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

              Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon: "Yaz kış Bodrum’u ayakta tutan en büyük sanayi, Yat imalat sektörüdür!.."
 
            Muğla’nın turistik ilçesi Bodrum Ticaret Odası (BODTO) İstanbul’da gerçekleştirilen, CNR Avrasya Boat Show 11. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarında, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) desteği ile Bodrum standı açtı.
                BODTO’dan verilen bilgiye göre; açılışı dün (11 Şubat 2017) gerçekleşen fuarda; Bodrum standı açılış kokteyline Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan ev sahipliği yaptı. Bodrum mandalinası ile hazırlanan ikramlar ve klasik müzik dinletisi eşliğinde düzenlenen kokteyle Bodrum Ticaret Odası Meclis Üyeleri ve Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri ile GEKA uzmanlarının yanı sıra CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Türkiye’nin önde gelen iş adamları ve yat imalat sektörü profesyonelleri katıldı.
                Fuarda BODTO bünyesinde yer alan Roda Yat, Ege Yat, Agantur, Cobra Yat, Carpe Diem Yatçılık ve Neta Marine firmaları yat imalat, yat bakım onarım,  charter gibi konularında sunulan hizmetleri anlattı. Karşılıklı 2 bölümden oluşan Bodrum standında bir tarafta yat imalat firmaları stand açarken, diğer tarafta Roda Yat firmasının sahibi BODTO Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Dinç, Bodrum’da üretilmiş olan lobster tarzı Perla 48 isimli motor yatını sergiledi. Ahşap iç aksesuarları ile de dikkat çeken Bodrum yapımı tekne, halkın büyük ilgisi topladı.

                Yat imalat sektörünün yaz ve kış aylarında Bodrum’u ayakta tutan en büyük sanayi sektörü olduğunu belirten Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda her yerde tanıtımına devam edeceğiz. Bu tanıtımlara devam etmek ve kültürümüze sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Bizim en önemli özelliğimiz birçok farklı görüşten Bodrumlu olarak Bodrum için ortak bir hedef noktasında birleşebiliyor olmamızdır! Bunu da medeni olmamız, hoşgörü ve paylaşımcı ruhumuzun yüksek olması sağlıyor. İşte bu Bodrumlu olma özelliğidir. Hedefimiz Bodrum’u Türkiye’nin ve Dünyanın gündeminde tutabilmek ve yat imalat sektöründen aldığımız payı yükseltmektir. Bodrum, Türkiye’nin gururu, onuru ve son kalesidir. Bu kalenin yıkılmaması için yat sektörümüz gibi önemli alanlara desteklerimiz sürecektir.” dedi.
                Türkiye’nin en büyük tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show 11. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşiyor. 1000’e yakın markanın bulunduğu ve kategorilerinde en iyilerinden olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergilendiği, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarının yer aldığı fuara, yurtdışından da oldukça yoğun ziyaretçi bekleniyor. Fuar18 Şubat Cumartesi gününe kadar açık kalacak.
Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

"EVET Mİ HAYIR MI?"OY KULLANMAK İÇİN tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Anket/anket_anayasa_referandumu_2017/  

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BODRUM DENİZCİLERİ İSTANBUL’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI
tarih Tarih: 12.02.2017, 20:02 okunma Okunma: 771
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales