Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUM'DA ŞİDDETLİ YAĞIŞ SU TAŞKINI GETİRDİ
BODRUM'DA ŞİDDETLİ YAĞIŞ  SU TAŞKINI GETİRDİ

           Dün gece saatlerinde başlayan yağmur sırasında Bodrum bölgesine metrekareye yaklaşık 150 kilogramdan fazla yağış düştü.
            Bodrum'da dün gece saatlerden itibaren etkili olan şiddetli sağanak yağışın ardından Bodrum Kaymakamlığı bünyesinde Afet Koordinasyon Merkezi oluşturuldu.

                Bodrum Belediyesi’nden verilen bilgiye göre,” 18.11.2018 gece saatlerinde başlayan yağmur sırasında Bodrum bölgesine metrekareye yaklaşık 150 kilogramdan fazla yağış düştü.Yağmurun başladığı ilk andan itibaren Bodrum Belediyesi ekipleri, sahada çalışmalarını sürdürüyor.
                Bodrum Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan kriz masası koordinasyonuyla gelen şikayet ve talepler de kayıt altına alınarak vatandaşların mağduriyetleri giderilmeye çalışılıyor. 
                Yağışla birlikte Bodrum Belediyesi Çözüm Masasına vatandaşlar tarafından yaklaşık 150 şikayet iletildiğini ifade eden Bodrum Belediyesi ekipleri, bu şikayetlerin büyük kısmını çözerken, bir kısmını da  ilgili kurumlara yönlendirdi.  Yağışın başladığı saatlerden itibaren Bodrum Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park Bahçeler, Zabıta ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin tamamı göreve çağrılarak sahada çalışmaya başladı. Bodrum Belediyesi ekipleri ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ ve itfaiye ekipleri ile koordinasyon halinde sorunları gideriyor.
                Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, "Yağmurun ilk başladığı saatlerden itibaren ekiplerimiz ile birlikte sahada çalışmaya başladık. Tabi kısa sürede metrekareye 150 kilogram yağış düşünce, bazı dere yataklarında su taşkınları yaşandı. Ekiplerimiz, vatandaşlarımız mağdur olmasınlar diye gece saat 1’den itibaren iş makinalarıyla çalışmaya devam ediyorlar. Bodrum Kaymakamlığımız, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız, Bodrum Belediyesi ekiplerimiz koordinasyon halinde vatandaşların mağduriyetini gidermek için ve hasar tespiti yapmak için sahadalar" dedi. AjansSevgi Marmaris

Muğla ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün! 

Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!..

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BODRUM'DA ŞİDDETLİ YAĞIŞ  SU TAŞKINI GETİRDİ
tarih Tarih: 18.11.2018, 22:57 okunma Okunma: 1469
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales