Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BODRUM CHP BÜYÜKŞEHİRDE
BODRUM CHP BÜYÜKŞEHİRDE

                Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Kongresi’nde yeniden ilçe başkanlığına seçilen Recai Seymen, yönetim kurulu ve CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; göreve geldikleri günden itibaren, yaptıkları çalışmalar ile Cumhuriyet Halk Partisi oylarını her seçimde arttırdıklarına dikkat çeken CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, yeni yönetim kurulu ve partililerinden aldıkları destekle Bodrum ve Muğla için daha çok çalışacaklarını söyledi.

                Ziyaretten memnun olan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de; “Ülkemiz çok kısa bir sürede yerel, cumhurbaşkanlığı ve iki genel seçim geçirdi. Muğla, yerel, genel seçimlerde adayları, seçmenleri ile demokratik bir ortamda bu seçimleri sorunsuz geçirdi. 1 Kasım Genel seçimlerinde Muğla’da Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediyesi olan illerde oy oranı ile birinci, il belediyelerini de listeye dahil ettiğimizde üçüncüyüz. Bodrum ilçemizin, partimizin Muğla’daki başarısında çok büyük katkısı ve emeği var.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris
__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?
www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

BODRUM CHP BÜYÜKŞEHİRDE
tarih Tarih: 17.12.2015, 14:32 okunma Okunma: 845
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales