Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAŞKAN BU KEZ KÖYCEĞİZ MUHTARLARIYLA BULUŞTU
BAŞKAN BU KEZ KÖYCEĞİZ MUHTARLARIYLA BULUŞTU

                Muğla Büyükşehir’in “Muğla’da büyük bir aileyiz” muhtarlar toplantısının ikincisi, Köyceğiz’de gerçekleşti.
               
Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Köyceğiz İlçesi’nde Halk Eğitim Merkezi’nde yapılan toplantıya Köyceğizli muhtarların yanı sıra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, CHP Köyceğiz İlçe Başkanı Nazmi Ünoğlu ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları katıldı.
                Toplantıda söz alan  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Muğla’da 551 mahalle muhtarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Sizler Muhtarlar Masası birimimizi, çağrı merkezimizi arayarak ya da belediyemizi ziyaret ederek istek ve taleplerinizi bizlere bildiriyorsunuz. Özellikle Muhtarlar Masası birimimizi arayan, istek ve taleplerini bildiren muhtarlarımıza birimimiz gerekli çalışmaları yaparak hizmetler hakkında anında dönüş sağlıyor. Muhtarlar Bilgilendirme toplantılarımızla da sizlerle bir araya geliyor, ilçemizdeki bütün muhtarlarımızı bir araya getiriyoruz. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini, yaptıklarımızı, yapacaklarımızı sizlere yüz yüze anlatma fırsatı buluyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak siyasetten uzak,  herkese, her ilçeye eşi mesafede hizmet üretiyoruz.  Yasadan kaynaklanan olumsuzluklara rağmen seçilmişler olarak şikayet etmeden çözüm odaklı hizmetlerle Muğla’da vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek için mesai saati gözetmeden çalışıyoruz.” dedi.

                Toplatı; MUSKİ, Ulaşım, Fen işleri, Sağlık, Sosyal ve Tarım Dairesi Başkanlıklarının sunumları ve muhtarların soruları ile devam etti. Muhtarlar, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e ilçelerine, mahallerine yapılan hizmetler için teşekkür ettiler.
                 Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün toplantı sonrasında Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Köyceğiz Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Köyceğiz Şoförler Odası,  Köyceğiz Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Köyceğiz Grup Amirliği, MUSKİ Köyceğiz birimini ziyaret etti. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BAŞKAN BU KEZ KÖYCEĞİZ MUHTARLARIYLA BULUŞTU
tarih Tarih: 03.02.2016, 14:15 okunma Okunma: 899
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales