Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. TEKNE YAT MARANGOZU MARMARİS
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAŞKAN ADAYI OKTAY MARMARİS CHP’Yİ BÜTÜNLEŞTİRDİ
BAŞKAN ADAYI OKTAY MARMARİS CHP’Yİ BÜTÜNLEŞTİRDİ

                Mehmet Oktay’ın adaylığı sonrası; Marmaris CHP’de üye sayısında, büyük artış bekleniyor!..
                Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay; adaylığı kesinleştikten sonra Marmaris sakinleriyle bir araya geldi.

                CHP İlçe binasında planlanan ama hava muhalefetinden dolayı dün(30 Ocak 2018) Green Nature Diamond Hotel’de  gerçekleşen buluşmada; Marmaris CHP’de son 25 yılda Akif Cankurt’tan Acar Ünlü’ye kadar ilçe başkanlığı yapmış, yönetimde yer almış parti büyükleri dikkat çekerken, yaklaşık 1500 kişilik toplulukta, Marmaris sakinlerinden yeni yüzlerinde olduğu gözlemlendi.

                CHP Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay topluluğa yaptığı teşekkür konuşmasında; “ Hiçbir baskı hiçbir zorlama olmadan hepiniz gönüllü olarak buradasınız. Herkese kapımız sonuna kadar açık olacak bundan emin olun. Hiçbir vatandaşımız ve belediye personelimizi ötekileştirmeyeceğiz, ayrıştırmayacağız. Kucaklayıcı olacağız. Hepinizin huzurunda söz veriyorum. Cumhuriyetin kalesi olan Marmaris'i, demokrasinin de kalesi yapacağız" dedi.
                Oktay’ın adaylığının kesinleşmesiyle birlikte istifa eden Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ve Tolga Akbay başkanlığındaki İlçe Yönetimi’nin istifası sonrası, Marmaris CHP’ye yüzlerce yeni üye başvurusu yapıldığı öğrenildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Mehmet Oktay Kimdir?
          “Turizmci İşadamı Mehmet Oktay; 1979 yılı Marmaris doğumludur ve lise eğitimi sonrasında İngiltere’de Oxford’ta dil eğitimi almıştır. Şuanda da Anadolu Üniversitesi  AÖF Yerel Yönetimler Bölümünde eğitimime devam etmektedir.
                 Evli 2 çocuk babası Mehmet Oktay; 2001 yılında CHP Gençlik Kollarında başladığı siyasi hayatına; 2003 yılında CHP Marmaris Gençlik Kolları Başkanlığı, 2007 yılında CHP Marmaris İlçe Yönetim Kurulu üyesi, 2009 yılında CHP Marmaris İlçe Sekreterliği, 2011 ve 2014 yılında CHP Marmaris İlçe Başkanlığı yaparak devam etti.  Aynı yıl yapılan  Yerel Seçimlerde de Marmaris Belediye Meclisi ve Muğla Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi seçildi ve halen bu görevlerine devam etmektedir.”

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BAŞKAN ADAYI OKTAY MARMARİS CHP’Yİ BÜTÜNLEŞTİRDİ
tarih Tarih: 31.01.2019, 14:15 okunma Okunma: 1595
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales