Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
BAŞARI GENÇLERDEN DESTEK BÜYÜKŞEHİRDEN
BAŞARI GENÇLERDEN DESTEK BÜYÜKŞEHİRDEN

            Muğla Büyükşehir Belediyesi;  Marmaris, Bodrum,  Datça, Milas, Yatağan, Menteşe, Ortaca ve Fethiyede bulunan 22 Basketbol Altyapı takımına malzeme desteği sağlıyor.
            Muğla ili genelinde mücadele eden 2016 - 2017 sezonu basketbol altyapı takımları yöneticileri,  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü makamında ziyaret etti.

            Muğla Büyükşehirden verilen bilgiye göre ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Ülkemizin ve Muğlamızın genç nüfusu oldukça fazla. Büyükşehir Belediyesi olarak futbol dışındaki diğer branşlara da önem veriyor, özellikle sporun temeli olan atletizm alanında gençlerimizin yetişmesini istiyoruz. Ne kadar çok gencimize farklı dallarda spor yaptırabilirsek Büyükşehir Belediyesi olarak görevimizi yapmış sayılırız. Spor sadece belirli bir alanda başarı kazanmak değil, belirli bir disiplin içerisinde ekip ruhu ile takım olabilmeyi gençlerimize kazandıran, kişisel gelişimlerini olumlu yönde etkileyen bir alan. Bu nedenle Muğla genelinde spor kulüplerimize, sporcularımıza büyük önem veriyor, onlara yetkilerimiz çerçevesinde destek oluyoruz. dedi.
            Ziyarette Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Bodrum Yarımada SK, Milas Belediye Spor, Fener Ege, Özge Milas Spor, Yatağan Spor, Datça Belediye Spor, Marmaris Gençlik Spor, Fethiye Gençlik ve Spor, Fethiye Spor, Fethiye Belediye Spor, Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü, Ortaca Belediye Spor, Fethiye Boğaları, Bodrum Kartalları Spor Kulübü, Bodrum Konyaspor, Bodrum Basketbol Spor Kulübü, Yeşil Marmaris SK, Muğla Orman Spor, Bodrum İhtisas Spor Kulübü, Fethiye Basketbol, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Kulübü, Türdü Ortaokulu Spor Kulübü, olmak üzere toplam 22 kulüp kadın ve erkek basketbol takımlarına maç topu, antrenman topu ve top çantasından oluşan malzeme dağıtımı yapıldı.

            Ziyarette ayrıca Muğlayı 1.ligde temsil eden Muğla Yalıkavakspor Bayan Hentbol takımı da Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürüne, kulüplerine yapılan deplasman giderleri ve malzeme desteği için teşekkür etti. “Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

BAŞARI GENÇLERDEN DESTEK BÜYÜKŞEHİRDEN
tarih Tarih: 07.01.2017, 01:54 okunma Okunma: 1378
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales