Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AVRUPA RALLİSİ FİNALİ MARMARİS VE ULA’DA
AVRUPA RALLİSİ FİNALİ MARMARİS VE ULA’DA

                Turizm sezonu biterken Marmaris ve Ula; “Marmaris Rallisi” adıyla,  uluslararası ses getirecek Avrupa Rallisinin finaline ev sahipliği yapacak.
          Marmaris  Rallisi açılış seremonisi , son yılların popüler genç sanatçısı Ece Seçkin’in ücretsiz  konseri ile renklenecek.

                Avrupa Ralli Kupası kapsamındaki Balkan Ralli Kupası‘nın final yarışı olan Marmaris Ralisi, 20-22 Ekim tarihleri arasında Muğla'nın Marmaris ve Ula ilçelerinde gerçekleştirilecek.
                TOSFED’den verilen bilgiye göre; Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED)tarafından Anex Tour, Spor Toto, RedBull.com, Camp David, Autoclub, Fora, GETOB ve Power FM katkılarıyla düzenlenen etkinlik; Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Ula Belediyesi, Marmaris Belediyesi ve Muğla Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından destekleniyor.
                Ulusal klasmana katılan ekiplerle birlikte toplamda 48 otomobil ve 96 sporcunun katılacağı rallide, Bulgaristan ve Güney Kıbrıs’tan da sporcular start alacak. 20 Ekim Cuma günü saat 20.00’da  Ece Seçkin konseriyle renklenecek olan organizasyon, Marmaris 19 Mayıs Gençlik Meydanında gerçekleştirilecek start seremonisiyle başlayacak. Cumartesi ve Pazar günleri Marmaris Belediyesi tarafından etaplara ücretsiz seyirci transferleri yapacak.

                 Rallinin ilk günü 21 Ekim Cumartesi Çetibeli ve Ula bölgesinde yer alan Ayhan Tokyay, Mustafa Koç ve Ali Sipahi etapları geçilirken,  ikinci gün ise, Asparan, Hisarönü, Bördübet ve Yeşilbelde mevkinde yer alan Renç Koçibey, Lemi Tanca, Yusuf Aramacı ve  Redbull etapları geçilecek. Yaklaşık 205 kilometre uzunluğundaki toprak zeminli 13 özel etaptan oluşan rallide ekipler, iki gün boyunca 610 kilometre yol katedip 22 Ekim Pazar günü saat 16:30’da 19 Mayıs Gençlik Meydanında zorlu ralliyi tamamlayacaklar.
                Ralli süresinde Asparan'daki servis alanında, efsane ralli otomobillerinin yer aldığı Retro Rally sergisi, simülatörler, yiyecek ve kıyafet standları, çocuklar için aktiviteler yer alacak.
                Bu yıl Dünya Ralli Şampiyonası adayı olarak düzenlenecek organizasyona, Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu (FIA) tarafından atanan Avrupa’nın farklı ülkelerinden gözlemci ve yöneticiler ile WRC fabrika takımlarının mühendis ve yöneticileri de katılacak. Ekipler bu yıl, WRC’nin bir provası niteliğinde düzenlenecek olan Marmaris Rallisi’ne gelerek detaylı incelemelerde bulunacak ve 2018 için gerekli bilgileri toplayarak hazırlıklara şimdiden başlayacaklar. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

AVRUPA RALLİSİ FİNALİ MARMARİS VE ULA’DA
tarih Tarih: 16.10.2017, 01:25 okunma Okunma: 2115
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales