Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ATAMIZ'LA VE CUMHURİYETİMİZ'LE NİCE 91'Lİ YILLARA
ATAMIZ'LA VE CUMHURİYETİMİZ'LE NİCE 91'Lİ YILLARA

              “ATALARIMIZ VATAN İÇİN SAVAŞTILAR, CUMHURİYETİMİZİ KURDULAR.
                   BİZLERLE VARLIĞINI SÜRDÜREN CUMHURİYETİMİZ, ULUSAL DURUŞUMUZLA ÇOCUKLARIMIZA DEVREDİLECEK VE VARLIĞINI SONSUZA DEK SÜRDÜRECEK!..
                  DEVLETİMİZİN KURUCUSU, ULUSAL BİRLİĞİMİZİN SEMBOLÜ ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü BİR KEZ DAHA SAYGIYLA ANIYOR, CUMHURİYETİMİZLE NİCE 91. YILLAR DİLİYORUZ.” AjansSevgi Marmaris

______________________________          

            “Sevgili Muğlalı Hemşehrilerim,

            Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız.
            Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu eşsiz zafer üzerinde yükselen Türkiye Cumhuriyeti, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olarak ebediyen yaşayacaktır.

            Böyle şanlı günler, birbirimize ve Cumhuriyetimize en üst düzeyde sadakatimizin anlamlı bir tezahürüdür. Bizden öncekilerden emanet aldığımız bu değerli mirası; aynı yüksek ruh ve şuurla her geçen gün daha da güçlendirerek, bizden sonraki nesillere devrederken, Türkiye'yi muasır medeniyetlerin ötesine taşımaya kararlıyız.

            Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.”

                                                            Amir ÇİÇEK
                                                             Muğla Valisi
____________________________________

             “ Ulusal Kurtuluş Savaşı’ndan sonra Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk Milleti’nin özgür iradesine en uygun yönetim şekli halk iradesine dayanan Cumhuriyet’i gene halkın desteğiyle kurmuştur. Cumhuriyet’ine, Atatürk  ilke ve inkılaplarına sahip çıkan Türk Milleti sayesinde 91. Yılında dimdik ayakta olan Cumhuriyet’e bugünlerde her zamankinden daha fazla sahip çıkmalıyız.

            Atatürk’ün açtığı yolda ilerleyen, daha çağdaş, daha modern, insan haklarına saygılı, demokratik, laik,  komşularıyla ve diğer dünya devletleri ile barış içinde yaşayan güçlü bir Türkiye için Cumhuriyet’e ve kazanımlarına sahip çıkmalı ve gelecek nesillere aktarmalıyız.
                 Cumhuriyetimizin 91.yılında, cumhuriyetimizi kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyor, ulusumuzun Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”
                                    Dr. Osman Gürün
                   Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı
________________________________ 

_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
KAZANMAK SİZDEN!.. 
Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

ATAMIZ'LA VE CUMHURİYETİMİZ'LE NİCE 91'Lİ YILLARA
tarih Tarih: 28.10.2014, 15:47 okunma Okunma: 1095
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales