Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ASPARAN VE AKYAKA YOLLARI YENİLENİYOR
ASPARAN VE AKYAKA YOLLARI YENİLENİYOR

                Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, eskiyen  Marmaris’te İçmeler’den Datça yoluna çıkan Asparan yolu ve  Akyaka Mahallesinde zarar gören yolların bakım onarım çalışmalarına başladı.
                Marmaris’teki Asparan yolu genişletme ve düzeltme çalışmalarında sona gelinirken, Muğla Büyükşehir Belediyesi’den verilen bilgiye göre; Ula İlçesi Akyaka Mahallesinde zarar gören yolların bakım onarım çalışmalarına da başladı. Sakar geçidinden merkeze inen yolun projelendirme çalışmaları ve proje kapsamında kaldırım ve yolun yeni tasarımı Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülüyor.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Hida Kılıç verdiği bilgide; “Ekiplerimiz, yaz aylarının başlaması ile birlikte Muğla İli genelinde Büyükşehir Belediyemizin yetki ve sorumluluk alanında bulunan yolları daha güvenli ve modern hale getirmek için özveriyle çalışıyor. Yol yapımlarında bölgesel ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda mevcut trafik yükünün ağırlığı göz önünde bulundurularak, yol kaplama cinsleri belirleniyor ve ileride yapılacak olan düzenlenmelere hazırlık yapılıyor. Bu bağlamda satıh kaplama çalışması ve önümüzdeki yılda sıcak asfalt çalışmaları için program ve hazırlıklar devam ediyor.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

_____________

MARMARİS'TE DATÇA'DA AKYAKA'DA 
NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?..
 
Tıklayın!

www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/
_____________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!..   Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

ASPARAN VE AKYAKA YOLLARI YENİLENİYOR
tarih Tarih: 07.07.2015, 10:50 okunma Okunma: 1191
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales