Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ANADOLU PARTİSİ MARMARİS’TE ÇOBAN ATEŞİ YAKTI
ANADOLU PARTİSİ MARMARİS’TE ÇOBAN ATEŞİ YAKTI

            Anadolu Partisi Muğla İl Başkanı Aylin Çalışkan: ”Biz birileri gibi saraylarda yaşamak için yola çıkmadık. Sarayları elimizin tersiyle iter, iki göz odada mutlu oluruz. Çünkü biz, Ali ustanın kızı, balıkçı İdris' in oğlu, memur Rıza'nın çocuklarıyız!..
            Tek tip nesiller yetiştirme gayretlerini hala görmüyor musunuz? Türkiye muhteşem bir Mozaike sahip. Türk’ü ile Laz’ı ile Çerkez’i ile Kürd’ü ile Boşnak'ı ile bugüne kadar hiç böyle kutuplaşmadık. İşte biz ülkeyi bölmeye değil, birleştirmeye geldik!..
           
Kuruluş kongremize katılan il başkanlarımızın arasında Hakkari, Van, Urfa, Siirt, Batman gibi çok kritik bölgelerden gelen ve AKP - PKK arasında kalmak istemeyen il başkanlarımız vardı.
Aramızda eski MHP’li, CHP’li, HEPAR’lı arkadaşlarımız var, Partiler üstü bir oluşumdur  bu. Hepimizin birleştiği tek bir nokta var o da tek dil, tek millet,  tek vatan!”

               
Milletvekili Emine Ülker Tarhan Genel Başkanlığı’nda kuruluşunu tamamlayan Anadolu Partisi Muğla il Başkanı Aylin Çalışkan ve Marmaris İlçe Başkanı Ahmet Emre Toprak,  bugün (14 Aralık 2014) düzenledikleri basın toplantısıyla, Muğla il kurucular kurulunu ve ilçe teşkilatlarını tanıttı. Marmaris Yat limanında Quattro Cafe’de düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına, Anadolu Partisi İzmir İl Başkanı Hüsnü Baylav da konuk oldu.

             Marmaris, Datça,Bodrum, Fethiye, Köyceğiz, Menteşe ve Ula ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan yaklaşık 50 kişinin katıldığı toplantıda söz alan Anadolu Partisi Muğla İl Başkanı Aylin Çalışkan; “Bugün ülkemizin gidişatına endişe duymayanınız var mı? Peki günümüz siyasi konjoktöründe güveninizi yitirmediğiniz siyasi parti lideri var mı? İşte Anadolu Partisi 14 Kasımda Sayın Tarhan ve 45 kurucu üyesiyle bu yüzden yola çıktı. Bizler burada onların neferleriyiz. Bu süreç başladığından beri her ilden, her ilçeden ve her kesimden katılım talepleri geliyor.  Böylece Anadolu'nun cesur kadınları, bu yiğit adamları olarak, bir çığ gibi büyüyoruz. Çünkü biz halkız, hiç birimizin koltuk sevdası yok hiç bir hesabımız yok ama bir hesabımız var elbette, davamız Vatan!
            Biz eşitlik, adalet, özgürlük ve sömürüsüz bir ülke istiyoruz. Bize sermayeniz var mı diye soruyorlar, diyoruz ki Sermayemiz yüreğimiz. Biz birileri gibi saraylarda yaşamak için yola çıkmadık. Genel Başkanımız Sayın Tarhan'ın ifadesiyle, elimizin tersiyle iter, iki göz odada mutlu oluruz. Çünkü biz Ali ustanın kızı, balıkçı İdris' in oğlu, memur Rıza 'nIn çocuklarıyız. Onlar bize ilham kaynağı oluyor. Seyit Onbaşı gibi gücümüzün sınırlarını zorlayacağız. Nene Hatun gibi cephede savaşmak için yola çıktık. Çünkü bu bizim DNA’larımizda var. Biz öksüz bırakılan bir davaya Cumhuriyet’e, Anadolu'ya sahip çıkacağız. Yola çıkış amacımız, ülkedeki kötü gidişata durdurabilmek adına, artık taşın altına elimizi koymanın zamanının geldiğine inanamızdır.
            Algı yönetimi yapmaya çalışarak diyorlar ki, “Anadolu Partisi oyları bölüyor!” tam aksine bölmüyor, çarpıp topluyoruz. basit bir aritmetikle şunu anlamalısınız,  artık ham oy oranımız  yüzde 7.5 henüz sahaya inmedik, dağıtılmış oy oranımız ise yüzde 8.04. Hatırlayın cumhurbaşkanlığı seçiminde, " Sandığa tıpış tıpış gitmeyen!” ki bu bir boykottur,15 milyon seçmen var. İşte Anadolu Partisi tam aksine, CHP oylarını bölmek yerine, sandığa gitmeyen bu seçmenin aktif siyasete katılmasını sağlayacaktır. Sandığınız kadar az değiliz! 
            Sadece 10 gün içinde Muğla il ve Bodrum, Marmaris, Fethiye, Ula, Köyceğiz, Menteşe ve Datça ilçelerimizde teşkilatlanmamızı tamamladık, diğer ilçelerden de talepler geliyor.  Hepimiz bu ülkede siyasetin tıkandığını görüyoruz onun için Anadolu Partisi’nin çok önemli bir adres olduğunu görüyoruz. Aramızda eski MHP’li, CHP’ li, HEPAR’lı arkadaşlarımız var, Partiler üstü bir oluşumdur  bu. Hepimizin birleştiği tek bir nokta var, o da tek dil, tek millet,  tek vatan! 30 Kasımdaki genel kongremize katılan il başkanlarımızın arasında Hakkari, Van, Urfa, Siirt, Batman gibi çok kritik bölgelerden gelen ve AKP - PKK arasında kalmak istemeyen il başkanlarımız vardı ve İstiklal Marşımızı hep birlikte gözlerimiz yaşararak okuduk.
            Şu soruyu sorun kendinize, çocuklarımıza nasıl bir ülke bırakacağız? Tek tip nesiller yetiştirme gayretlerini hala görmüyor musunuz? Türkiye muhteşem bir mozaike sahip. Türk’ü ile Laz’ı ile Çerkez’i ile Kürd’ü ile Boşnak'ı ile bugüne kadar hiç böyle kutuplaşmadık. İşte biz bu yüzden ülkeyi bölmeye değil, birleştirmeye geldik!..”
Hatırlayın; 1919’ da umutsuz bir imparatorlukta işgale boyun eğmeyen Mustafa Kemal'e, “Hani teşkilatın,  ne gücün var kuzum Mustafa sen deli misin?” dediler.  Sonuçta o deli denilen adam, Kurtuluş Savaşı’nı kazanarak, Cumhuriyeti kurdu. Arkadaşlar, dünyadaki hiç bir şey zamanı gelmiş bir düşünceden daha güçlü olamaz . Zamanı gelen o düşüncedir, Anadolu Partisi. “ dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

______________________

2015 Yılbaşı programlarınız öncesi rezervasyonlarınızı artırmak ister misiniz?
TIKLAYIN!
www.marmarisbulten.com/Haber/yeni_yila_daha_kazancli_girmek_isteyenlere_marmaris_2015/

ANADOLU PARTİSİ MARMARİS’TE ÇOBAN ATEŞİ YAKTI
tarih Tarih: 14.12.2014, 22:34 okunma Okunma: 1610
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales