Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ALLAH MARMARİS’İ YILDIRIMLARDAN KORUSUN!..
ALLAH MARMARİS’İ YILDIRIMLARDAN KORUSUN!..

                Son günlerde  Marmaris’te üst üste, aniden yaşanan elektrik kesintileri için ADM Elektrik Dağıtım A.Ş.’den açıklama geldi.
                Aydın Denizli Muğla (ADM) A.Ş. Genel Müdürü Bülent Yüksel imzalı açıklamada Marmaris’te son günlerde hemen hergün, aniden yapılan elektrik kesintilerinin, olumsuz hava şartlarından kaynaklanan yıldırım düşmesi sonucu yapıldığına dikkat çekilerek:” Hizmet bölgemizde yoğun yağışlara istinaden oluşan olumsuz hava şartları nedeniyle; Marmaris İlçesine elektrik sağlayan 154.000 volt gerilimli Ana Enerji Hatlarına, Haziran ayı içinde 7 defa yıldırım düşmüştür. Söz konusu hatlara yıldırım düşmesi sebebiyle, istenmeyen elektrik kesintileri oluşmaktadır. Kesinti yaşanan bölgelere en kısa sürede yeniden enerji verilmesi adına saha ekiplerimiz yoğun bir çaba göstermektedir. 19 ve 20 Haziran tarihlerinde ise elektrik hatlarına düşen yıldırım sebebiyle Ana Trafo Merkezimizde 2 gün üst üste yangın çıkmış ve yangın söndürüldükten sonra çalışmalara devam edilebilmiştir. Arıza kaynaklı elektrik kesintisi oluşması durumda ise, özellikle tüketicilerimizin memnuniyeti için saha ekiplerimiz 24 saat esasına göre yoğun mesai yapmaktadır. Şirketimizin sorumluluğu dahilinde; yangın nedeniyle oluşan 68 dakikalık elektrik kesintisi ile birlikte, Haziran Ayı içinde toplamda 2 saatlik istenmeyen elektrik kesintisi yaşanmıştır.
                Hizmet verdiğimiz Aydın, Denizli ve Muğla İllerinde; her yıl gerçekleştirilen yatırım projelerimizde coğrafi özellikleri ve nüfus yoğunluğu nedeniyle yatırım bütçemizin büyük bir payı Muğla İli için kullanılmaktadır. Marmaris İlçemizde istenmeyen kesintilerin oluşmaması adına şirketimiz her yıl önemli yatırım çalışmaları gerçekleştirmektedir. Geçtiğimiz yıl Marmaris İlçemiz için harcanan yatırım bütçesi yaklaşık 7 Milyon TL’dir. “ denildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

Kanal EGE İzlemek için:
Türksat/Frekans 12729.dikey30000 sembol fec otomatik

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

ALLAH MARMARİS’İ YILDIRIMLARDAN KORUSUN!..
tarih Tarih: 22.06.2018, 03:24 okunma Okunma: 1662
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales