Marmaris Bülten
TEKNE YAT MARANGOZU MARMARİS MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ALİ ACAR YIKTI İMARI OKTAY BAŞKANA KALDI
 ALİ ACAR YIKTI İMARI OKTAY BAŞKANA KALDI

                Marmaris yakın tarihine ışık tutan ve Marmaris turizminin sembol yerlerinden Kale bölgesi Eski Cami yanındaki Bedesten, ”Depreme dayanıksız riskli yapı” gerekçesiyle, Aralık 2018’de,  önceki dönem Belediye Başkanı Ali Acar tarafından yıkılmıştı.

GENÇ BAŞKAN OKTAY ÇARŞININ İMARINA BAŞLADI
                Marmaris’te 3 dönemdir CHP’li olarak yaptığı ve 4. Dönem için de yeniden bu kez DSP’den aday olan Ali Acar’ın başkanlığına, 31 Mart’ta CHP’den seçilerek Marmaris Belediye Başkanı olan 40 yaşındaki Mehmet Oktay son vermişti.

  Marmaris Belediye Başkanı Oktay,
dün (15 Nisan 2019),  Bedesten’in bulunduğu ve yıkımı sonrası yaklaşık 4 aydır atıl bekleyen alana giderek, incelemelerde bulundu.
                Marmaris Belediyesinden verilen bilgiye göre; Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay; sabah saatlerinde bölgeye giderek, Park ve Bahçeler Müdürü Ali Erdil’den çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Başkan Oktay’a Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Bulut ve Hasan Yaylalı da eşlik etti.
                Projeye göre park olarak  düzenlenecek olan Bedesten’in bulunduğu alan; toplam 868 metrekare büyüklüğünde. Alanın 217 metrekaresi yürüyüş yollarına ayrılırken, geri kalan bölümü ise yeşil alan olacak. Parkta oturma grupları, peyzaj öğeleri ve aydınlatma direkleri de yer alacak. Hava şartlarına göre Nisan ayı sonunda tamamlanması planlanan park, kapalı çarşının nefes alan bölümlerinden biri olacak. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

 ALİ ACAR YIKTI İMARI OKTAY BAŞKANA KALDI
tarih Tarih: 16.04.2019, 03:10 okunma Okunma: 1436
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales