Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AKYAKALI TURİZMCİLER ÖRGÜTLENDİ
AKYAKALI TURİZMCİLER ÖRGÜTLENDİ

                Muğla’nın dünyaca ünlü Gökova Körfezi kıyısında bulunan, Ula ilçesinin  Cityslow (yavaşkent) ünvanlı turistik mahallesi Akyaka’da turizmciler örgütlenerek, Akyaka Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Derneği’ni kurdu.
                Dernek Başkanı Erdem Uyanık, Başkan Yardımcısı Mehmet Datça, Sayman Çağlar Bozkurt, Sekreter Metin Özcan ve Üye Şeref Keçeci’den oluşan Akyaka Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği  Derneği Yönetim Kurulu , Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e bir nezaket ziyaretinde bulunarak, neden dernekleştikleri hakkında bilgi verdiler.
                Dernek Başkanı Erdem Uyanık yaptığı açıklamada; “Akyaka’da Turizme hizmet veren esnaflar  ve işletmeciler olarak, yaşadığımız sorunlara ortak çözüm bulmak için dernekleştik. Çalışmalarımızda Büyükşehir başkanımız Osman Gürün’ün de desteklerini bekliyoruz.” dedi.
            Ziyaretten memnun olan Başkan Gürün’de Akyakalı turizmcilerin bir araya gelerek, birlikte dernek çatısı altında çalışmalar yapmasının önemli olduğuna dikkat çekti. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris
__________________________________
TATİLDE NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR?www.marmarisbulten.com/Haberler/Nereye_Gidilir_Nerede_Kalinir/

AKYAKALI TURİZMCİLER ÖRGÜTLENDİ
tarih Tarih: 02.12.2015, 00:26 okunma Okunma: 959
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales