Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AKYAKALI ÇOCUKLARDAN EĞLENCELİ TEMİZLİK
AKYAKALI ÇOCUKLARDAN EĞLENCELİ TEMİZLİK

                Dünyaca ünlü Gökova Körfezi ile bilinen Muğla’nın “Sakin Şehir” ünvanlı  Akyaka Beldesi Mahallesi’nde çocuklar, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde, Atık Orkestrası’nın müziği eşliğinde, çevre temizliği yaptı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Çevre Dostu Muğla’ sloganı doğrultusunda düzenlenen  Dünya Çevre Günü etkinliklerinin ilki, Akyaka sahilinde gerçekleşti. Çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla canlı heykel gösterisi ile başlayan etkinliklerde, fide dağıtımı, oyunlar, flash - mob (dans gösterisi), fotoğraf standı yer aldı.

                Çocukların da katıldığı atık orkestrası, geri dönüşüm malzemelerinden yapılan müzik aletleri ile gösteri yaptı. Akşam saatlerine kadar süren etkinlikte ayrıca Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Katı Atık Toplama Teknelerinde “Temiz Bir Çevre İçin Bende Varım “ pankartı açılarak çevre temizliğine dikkat çekildi.
                 Dünya Çevre Günü etkinliklerine bugün (7 Haziran 2016) Marmaris’te Türkmenistan Parkı’nda,  atık orkestrası, fide dağıtımı, canlı heykel etkinlikleri ile çevre dostu çanta ve promosyon dağıtımları ile devam edilecek. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

AKYAKA'DA NE NEREDE NEREYE tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/akyakada_ne_nerede_nereye/

AKYAKALI ÇOCUKLARDAN EĞLENCELİ TEMİZLİK
tarih Tarih: 07.06.2016, 10:48 okunma Okunma: 1297
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales