Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AKYAKA TURİZM SEZONUNA YENİ YÜZÜYLE GİRECEK
AKYAKA TURİZM SEZONUNA YENİ YÜZÜYLE GİRECEK

                Muğla’nın dünyaca ünlü Gökova Körfezi’nde bulunan ve Uluslararası Yavaş Kentler Birliği (Cittaslow) Genel Sekreterliği tarafından, 2010 yılında “Sakin Kent” ilan edilen Ula ilçesine bağlı Akyaka mahallesi, 2016 Turizm Sezonu’nu yeni yüzüyle karşılayacak.
                Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Özel Çevre Koruma Statüsünde bulunan Akyaka Mahallesi’nde, Atatürk Caddesi ve meydan düzenlemesi projesi için Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü Tabiat Varlıkları Koruma Şube Müdürlüğü ile koordinasyonlu çalışarak onay alındı.

                Turizm sezonunun başlamasından önce yapılması planlanan cadde ve meydan düzenlemesi için ihale işlemlerine başlandığını belirten Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürü Atılım Şener; “Özel Çevre Koruma Statüsünde bulunan Akyaka Mahallesi için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile koordineli bir çalışma yürüttük. Bu çalışmanın sonucunda projelerimiz onaylandı. Turizm sezonu başlamadan çalışmaları bitirmeyi hedefliyoruz.” dedi.  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Tabiat Varlıkları Koruma Şube Müdürü Fatih Ermiş te, “Ülkemiz ve dünya için önemli ve ender bölgelerinden birisi olan Akyaka için Muğla Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Bölgenin özellikleri korunarak, doğa ile uyumlu bir çalışma yapılacak.” açıklamasını yaptı. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

AKYAKA TURİZM SEZONUNA YENİ YÜZÜYLE GİRECEK
tarih Tarih: 23.01.2016, 01:18 okunma Okunma: 1636
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales