Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AKYAKA MALİYE TESİSLERİ İHALEYE ÇIKIYOR
AKYAKA MALİYE TESİSLERİ İHALEYE ÇIKIYOR

                Muğla’nınUla ilçesine bağlı Akyaka Beldesi Mahallesinde bulunan, Maliye Bakanlığına ait Gökova Eğitim ve Dinlenme Tesisi,  Açık Teklif Usulü ile kiraya verilecek.
                Muğla Valiliğinden verilen bilgiye göre; Toplam 5.634,20 m2 yüzölçümlü, 10 adet taşınmaz bütün olarak 2886 sayılı Kanununun 45. Maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü Kiraya verilecek.  İhale 10.05.2017 tarihinde saat 14:00’de Ula Mal Müdürlüğünde ihale komisyonu huzurunda yapılacak.  İlk yıl tahmini kira bedeli  600.000,00 TL, geçici teminatının 120.000,00 TL olan ihalede, hazine taşınmazlarının kiralama işlemlerinin KDV’den muaf olması nedeniyle ihale bedeli üzerinden KDV alınmayacak.

                İhaleye katılmak için; Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz ya da 2886 Sayılı Kanunun 27. Maddesine uygun hazırlanmış banka teminat mektubu (süresiz, limit içi), Nüfus cüzdanı aslı veya tasdikli örneği ile Yerleşim Yeri Belgesi, vekâleten katılacakların Noter tasdikli vekâletnamesi, tüzel kişilerin ise belirtilen belgelere ek olarak idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri meslek kuruluşundan ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicile kayıtlı olduğuna dair belge, noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirkülerini ihale saatine kadar teslim etmeleri gerekiyor.
                Tesiste kira bedeline dahil; 2 blok halinde 2 katlı 21 odalı 86 yatak kapasiteli konaklama tesisi, 1 adet tek katlı yatakhane ve çamaşırhane binası, 1 adet 2 katlı restaurant ve idari bina bulunuyor. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

AKYAKA'DA NE NEREDE NEREYE tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/akyaka_da_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

AKYAKA MALİYE TESİSLERİ İHALEYE ÇIKIYOR
tarih Tarih: 04.05.2017, 03:03 okunma Okunma: 1690
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales