Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AKYAKA DALYAN KÖYCEĞİZ TEKNELERİ RUHSAT SÜRESİ UZATILDI
AKYAKA DALYAN KÖYCEĞİZ TEKNELERİ RUHSAT SÜRESİ UZATILDI

                Muğla Büyükşehir Belediyesi, UKOME Kurulunda 29 Şubat’ta alınan kararlarla, Muğla İl sınırları içerisindeki deniz, göl ve kanallarda yolcu motoru, yolcu gemisi, feribot, servis motoru, deniz taksi gibi tekne cinsleriyle yolcu taşımacılığı yapan tüm teknelerin ruhsatlandırılacağı açıklanmıştı.
   
Muğla Büyükşehir Belediyesi'nden bugün (11 Mart 2016) verilen bilgiye göre; 29 Nisan’da sona erecek olan ruhsat başvuru süresi, 30 Haziran’a kadar uzatıldı. Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Kurulu’ndan ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik Deniz ve Kıyı Tesisleri Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada;”Alınan karar ile Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanında deniz ve sularda yolcu taşımacılığı faaliyeti yaptığı halde 2015 yılı içerisinde başvuru süresinde başvuru yapamayan tekne sahipleri ve işletenlerin, 29.04.2016 tarihine kadar olan son başvuru süresi, 30.06.2016 tarihine kadar uzatıldığı açıklandı. UKOME Kurulunda alınan karar ile Akyaka Kadın Azmağında çalışan teknelerde Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından ruhsatlandırılarak, seferler ile ilgili Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlemeler yapılacak.
               
Ayrıca Dalyan Kanalları ve Köyceğiz Gölünde çalışan teknelerin Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından ruhsatlandırılması ile ilgili karar alındı. Bu karar ile Köyceğiz Gölü ve Dalyan Kanallarında çalışan teknelerde yapılacak denetimler ve ruhsatlandırma işlemleriyle daha iyi bir düzenin olmasını ve Köyceğiz Gölü, Dalyan Kanalları, Çamur Banyoları, Kaunos Antik Şehri, İztuzu Plajı ve Delik Adayı ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin de memnun olacakları bir gezinti açısından oldukça önemli olduğu belirtildi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

AKYAKA DALYAN KÖYCEĞİZ TEKNELERİ RUHSAT SÜRESİ UZATILDI
tarih Tarih: 11.03.2016, 22:01 okunma Okunma: 1346
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales