Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AKYAKA AKBÜK’TE “MUĞLA CENNET KALSIN” ŞENLİĞİ
AKYAKA AKBÜK’TE “MUĞLA CENNET KALSIN” ŞENLİĞİ

                Muğla Çevre Platformu (MUÇEP) 22 Ekim Pazar günü, Muğlanın dünyaca ünlü Gökova Körfezi kıyısındaki Akyaka Akbük’te, “Muğla Cennet Kalsın” adlı Çevre Şenliği düzenliyor.
                MUÇEP’ten verilen bilgiye göre; Muğla ilçelerinden toplu taşıma araçlarının kaldırılacağı şenlik için yapılan yazılı açıklamada, ”Kurulmamıza da vesile olan “Doğal Sit Alanlarının Derecelendirme Değişikliği” ni bugüne kadar kabul etmedik. Yine de etmeyeceğiz. Muğla’nın eşsiz doğal güzelliklerini, tarım alanlarını, denizlerini ve geçimlerini buradan temin eden üreticilerimizi, esnafımızı, işletmecimizi gelecek her türlü zarara karşı uyarmaya, kollamaya çalıştık.
                Şimdi de 22 Ekim 2017 Pazar Günü Akbük’de , doğanın bize sunduğu tüm nimetlerden yararlanarak bir araya gelelim diyoruz. Saat 14.00’de başlayacak şenliğimizi yürüyüşlerle, bisikletlerle, yüzerek, teknelerimizle, uçurtmalarımızla, balıkçılarımızla, sörf, kanocularla, arıcılarımızla renklendirelim. Yerel sanatçılarımızla türküler söyleyelim, yerel oyunlarımızla Akbük’ü şenlendirelim. Dünyada tek olan “Mavi Yolculuk” un yapıldığı Gökova Körfezi’nin nasıl korunabileceğini, mavisiyle, yeşiliyle, tüm canlıları, cansızları ile “Muğla Nasıl Cennet Kalır”ı konuşalım.” denildi.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

AKYAKA'DA NE NEREDE NEREYE tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Haber/akyaka_da_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

AKYAKA AKBÜK’TE “MUĞLA CENNET KALSIN” ŞENLİĞİ
tarih Tarih: 14.10.2017, 22:10 okunma Okunma: 1290
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales