Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AKUT MARMARİS’TEN TAYFALARA DESTEK
AKUT MARMARİS’TEN TAYFALARA DESTEK

            Trabzonspor’un etkin  taraftar gurubu Tayfa; AKUT Trabzon’a destek için Marmaris’te harekete geçti.
            Trabzonspor Tayfa Grubu yöneticisi aslen Tarsuslu olan Fırat Korkmaz,  Marbas Hotel’de dün (27 Mayıs 2014) düzenlenen basın toplantısında, AKUT Marmaris yöneticileri ve Alman Kızılhaç Gönüllüleri Andreas – Sabine Kulpok’la birlikte yaptıkları açıklamada; “Bize her yer Trabzon” sloganıyla, AKUT Trabzon ekibine bağış kampanyası başlattılar.

            Kampanyanın öncüsü Fırat Korkmaz verdiği bilgide; “Küfreden değil, düşünen Trabzonsporlu” şiarıyla yola çıkan Tayfa grubu, geçmişinde birçok sosyal sorumluluk projesine liderlik etti ya da destek verdi. Şimdi pozitif enerjimizi AKUT Trabzon Ekibi’ne bağış yapmak için kullanmaya karar verdik.
                 AKUT Trabzon Ekibi'ne bağış fikrimiz, 2 Kasım 2013 tarihinde Marmaris'te ortaya çıktı. Alman Trabzonspor taraftarları Andreas ve Sabine, yıllardır Marmaris AKUT ekibine ciddi anlamda destek veriyorlar. 10 sene önce, İçmeler Belediyesi’ne Yoğun Bakım Nakil Ambulansı bağışladılar. 2013 Ekim ayında Marmaris AKUT ekibine, yine tıbbi teçhizat ve ilk yardım malzemelerinden oluşan 100 kilogramdan fazla bağışta bulundular. Bu desteği Trabzon’a kaydırmaya karar verdik. 23 Ekim 2014 tarihinde, Van – Erciş Depremi’nin yıl dönümünde, AKUT Trabzon Ekibi’ne tıbbi teçhizat ve ilk yardım malzemelerinden oluşan büyük bir bağış gerçekleştireceğiz. Bağış organizasyonumuzun sloganı ve adı; “Sesimi duyan var mı?” Bu insanlar Trabzonspor taraftarı oldukları için Trabzon’a bu şekilde yaraşır olmak istiyorlar. Bağış organizasyonunun Türkiye ayağını bizler de Tayfa grubu olarak üstlendik ve umarım insanımız gerekli hassasiyeti gösterir ve AKUT Trabzon Ekibi’ne tarihin en büyük organizasyonunu gerçekleştiririz. 

 AKUT Trabzon Ekibi'ne nakit para bağışı yapmak isteyen dostlarımızı AKUT Trabzon Ekip liderlerine yönlendireceğiz ve bağışlarını alacakları makbuz karşılığında yapacaklar. AKUT Trabzon Ekibi'nin ihtiyaç duyduğu tıbbi teçhizat ve ilk yardım malzemeleri listesi bizlerde mevcut; malzeme, ekipman yardımında bulunmak isteyen dostlara da bizlere ulaşmaları halinde eksikler konusunda bilgi vereceğiz. Şahsım ve Tayfa bünyesinde birkaç arkadaşım da bireysel çabalarımızla nakit temin edip eksik malzemelerin tamamlanmasına yardımcı olmaya çalışacağız.” dedi. (Ata SEVGİ / AjansSevgi Marmaris)

_____________
MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. Tıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/musteriniz_bizden_kazanmak_sizden/

AKUT MARMARİS’TEN TAYFALARA DESTEK
tarih Tarih: 28.05.2014, 14:00 okunma Okunma: 1365
Yorumlar
" Bize her yer Trabzon " derken bunu yaşıyor ve yaşatıyorlar. Tebrik ediyorum.
Tarih: 28.05.2014 - 15:09 | Gönderen: emel secen
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales