Marmaris Bülten
TEKNE YAT MARANGOZU MARMARİS MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AK PARTİLİ MARMARİS ENİŞTESİ ESNAF ZİYARETLERİNE BAŞLADI
AK PARTİLİ MARMARİS ENİŞTESİ ESNAF ZİYARETLERİNE BAŞLADI

                AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, "Marmaris damadıyım ve Marmaris’i çok iyi tanıyor, biliyorum!.."
    AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır beraberinde Cumhur İttifakı ortakları Marmaris AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, MHP İlçe Başkanı Kemal Kalemci ve AK Parti Marmaris İlçe Kadın Kolu Başkanı Elmas Ulupınar Bozkır’la birlikte, Marmaris çarşı esnaflarını  ve yerel gazete merkezlerini ziyaret ettiler.

                AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığından verilen bilgiye göre; esnaf ve basın mensuplarına yönelik değerlendirmede bulunan AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Marmaris damadı olduğunu ve Marmaris’i çok iyi tanıdığına dikkat çekerek,“Hepsi eski dostlarım Milletvekilliğim ve daha önceki dönemlerden çok yaşanmışlıklarımız vardır. Önümüzdeki günlerde de Marmaris’e geleceğim ve diğer gazeteci arkadaşlarımızı da ziyaret edeceğiz.“dedi.

                Sonrasında  Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi’ne yapılan ziyarette söz alan Hıdır;  azmaktaki küçük balıkçı teknelerinden alınan yüksek ücret konusuna değinerek, “Küçük esnafa destek olmak zorundayız, bu fiyatları balıkçılıkla geçimini sağlayanların ödemesi mümkün değil.  Ayrıca büyük yatların da otel yatakları konumunda olması gerektiği, KDV oranı konusundaki sıkıntılar için de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşeceğim.” dedi.
                Özellikle Bozburun’da, Bodrum’da olduğu gibi tekne yapan ustaların azaldığını ve bunu yok olmaya başlayan bir sanat olarak gördüğünü belirten Hıdır, ustaların daha rahat çalışabilecekleri ve hak ettiklerini kazanabilecekleri imkanlar sağlamak için projeler hazırladıklarını söyledi. AK Parti Heyeti, Marmaris DTO toplantısı sonrasında Marmaris Sağlık Meslek Yüksek Okulu ziyaretiyle günü tamamladı.  Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
MARMARİS'TE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_ne_nerede_nereye/

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

AK PARTİLİ MARMARİS ENİŞTESİ ESNAF ZİYARETLERİNE BAŞLADI
tarih Tarih: 30.01.2019, 00:43 okunma Okunma: 649
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales