Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
AK PARTİ MARMARİS’TE ÜLGEN GÜVEN TAZELEDİ
AK PARTİ MARMARİS’TE ÜLGEN GÜVEN TAZELEDİ

                AK Parti Marmaris İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresi, Pinetapark De Luxe Hotelde bugün (17 Eylül 2017) yapıldı.
                Kongre delegesi 400 üyeden, 323 kişinin katıldığı oylamada; mevcut İlçe Başkanı Osman Ülgen 234 oy alarak yeniden seçilirken, rakibi eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve eski İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aravi de 79 oy aldı, 10 oy da geçersiz çıktı.

                Osman Ülgen başkanlığında güven tazeleyen AK Parti Marmaris İlçe Yönetim Kurulu; Zehra Tavacı, Ercan Güneştutar, Yücel Öztürk, Mehmet Uysal, Bilal Sarıöz, Halil İbrahim Arslan, İnayet Artar, Mehmet Günay, Yemliha Coşkun, Yusuf Bulut, Perihan Şensezer, Fatih Çoban, Hasan Yıldırım, Dilek Erevciler, Ceyhun Gökmen, Hülya Uz, Şaban Cengiz, Hayrullah Sağlam ve İsmail Güleryüz’den oluştu.

                AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, AK Parti Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer ve  AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin de konuk olduğu kongre sonrasında partililere teşekkür konuşması yapan İlçe Başkanı Osman Ülgen; “Çocuk doğar doğmaz yürüyebilir mi? Zaten görev aldığım ilk gün belli kesimlerden eleştiri almaya başladım. Eleştiri olacak, olmaması mümkün değil. Bizde o eleştirilerden feyz alacağız, hatalarımızı göreceğiz tekrar da yapmayacağız. O zaman ben şunu isterim; “ Geleceksiniz oraya, Başkan sen şu hatayı yapıyorsun veya senin yönetimindeki şu arkadaş şu hatayı yapıyor.” diyeceksiniz. Biz de o hatayı düzelteceğiz. Düzeltmediğim zaman o zaman istediğinizi söyleyebilirsiniz. Biz bir aileyiz. Medyanın önünde?.. Bizimkisi bir aile.  İnsan ailesiyle eşiyle çocuklarıyla yaptığı tartışmayı sokakta paylaşır mı? Biz medyada bize eleştiri var. Bundan bizim haberimiz yok?.. Ben dışarıda Muzaffer kardeşime de söyledim. Bundan sonra birlik beraberlik içerisinde eğer başarılı olmak istiyorsak ki, ben inanıyorum hem arkadaşlarıma hem kendime güveniyorum. Arkamızda sizin olduğunuzu hissettikten sonra başaramayacağımız hiç bir şey olmaz. Sağolsun Muzaffer kardeşimde tebrik etti bizi.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

____________________________________________
TATİLDE NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haberler/ne_nerede_nereye/ 

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

AK PARTİ MARMARİS’TE ÜLGEN GÜVEN TAZELEDİ
tarih Tarih: 17.09.2017, 23:54 okunma Okunma: 1529
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales