Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRKİYE TARTIŞIYOR AVRUPALI KUTLUYOR
 TÜRKİYE TARTIŞIYOR AVRUPALI KUTLUYOR

                       Türkiye manen mutlu ama biraz hüzünlü, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutladı.
                      Türkiye Cumhuriyeti tarihinde; milli bayramların kutlanması ilk kez tartışılır hale getirilirken, Marmaris Martı Otelleri resmi bayramlarda verdiği kutlama resepsiyonları geleneğini, 19 Mayıs’ta da sürdürdü.

Ata Sevgi
                     Marmaris Martı Otelleri Genel Müdürü Ali Hazar’ın ev sahipliğinde,  Martı Resort Hotel havuz başında verilen davette;  Marmaris protokolünden kimse bulunmazken, yerli ve yabancı yaklaşık 500 davetli kurtuluş ateşinin yakılmasının 93. Yıl dönümünü coşkuyla kutladılar.

                         Marmaris Oda Orkestrası’nın sunduğu Klasik Müzik Konseri’nin  zenginleştirdiği gecede, söz alan Martı Otelleri Genel Müdürü Ali Hazar; ” Martı grubu olarak bu gibi çok özel ve önemli günlere verdiğimiz değeri hepiniz çok iyi bilmektesiniz. Tüm yaşamında gençliğe ve yenilikçiliğe büyük önem veren Mustafa Kemal Atatürk, 19 mayısı bu yüzden gençlere armağan etmiş ve geleceğin gençlerin ellerinde olduğunu belirtmiştir. Bizler de saygıdeğer Atamız’ın bu anlayışını kendimize rehber ediniyor ve yaptığımız çalışmalarımızda aynı düşünceleri paylaşıyoruz. Martı grubu olarak gençlik ve spor bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız.” dedi.
 

BÖYLE BİR BÜTÜNLÜK DÜNYADA YOK

          
Gece sonunda hep birlikte söylenen 10. Yıl Marşı’na tempo tutarak eşlik eden Hollandalı turistler; Klepper, Debby, Petra ve Kim Vermeulen; Atatürk hayranı olduklarını dile getirerek; İnanılmaz bir coşku siz Türkler’deki bu milli bütünlük, dünyanın hiçbir milletinde yok!..”dediler. (AjansSevgi / Marmaris)


Eşlerinin Türk olduğunu söyleyen Aleksandra İbiş ve Elmira Açıkyıldız.

______________________

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

 TÜRKİYE TARTIŞIYOR AVRUPALI KUTLUYOR
tarih Tarih: 21.05.2012, 16:39 okunma Okunma: 1979
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales