Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
GÖLGEDEKİ IŞIKLAR ÖDÜLE DOYMUYOR
 GÖLGEDEKİ IŞIKLAR ÖDÜLE DOYMUYOR

Ata Sevgi

              Türkiyenin en genç yazarı ünvanını elinde bulunduran, Marmaris Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi 9.Sınıf öğrencisi, 15 yaşındaki Rana, İçmeler Belediyesi ve Marmaris Belediyesi’nin ödüllerinden sonra 6. ödülünü de Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat’tan aldı. Ocak ayında ilk baskısı okuyucusuyla buluşan Demiriz’in ilk kitabı Gölgedeki Işıklar,  ülke genelinde yankı uyandırmıştı. Marmaris Kaymakamı A.Serdar Polat; genç Yazar Demiriz’i küçük altın, kalem takımı ve bir kitapla ödüllendirdi.

   
                  
Bugün (7 Mayıs 2010) kaymakamlık makamındaki törende; Marmaris İlçe Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Halıcı Ahmet Urkay Anadolu Lisesi Müdürü Rafet Coşkun ve Demiriz’in ailesi Müge – Erdal Demiriz de hazır bulundu.
                  
Kaymakam Polat Demiriz’i kutlarken;” Yazmak o kadar kolay değil, cesaret ister. Ben bile zaman zaman yazmayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum. Belki emeklilik sonrasında deneyeceğim. Onun için bu yaşta böylesine güzel bir eserin sahibi olarak Rana kızımızı kutluyorum ve  İleride birçok eseriyle ünlü bir yazar olarak karşılaştığımızda diyeceğiz ki, “Aaa ben bu ünlü yazarın çocukluğunu biliyorum.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

 GÖLGEDEKİ IŞIKLAR ÖDÜLE DOYMUYOR
tarih Tarih: 07.05.2010, 16:55 okunma Okunma: 3765
Yorumlar
Rana ben aslı Gölgedeki Işıklar 2- Yüzleşme adlı kitabını babamın adresine gönderebilirmisin teşk.
ADRES:İhsan YÜKSEKOL
TAPU VE KADASTRO 7.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
21090-BAĞLAR/DİYARBAKIR
Tarih: 08.03.2011 - 09:00 | Gönderen: ihsan yüksekol
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales