Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YİNE AYLARDAN SONRA
YİNE AYLARDAN SONRA

            Bir kez daha buluştuk Marmaris…

              Bu kez oydu buydu şuydu da, demeyeceğim ama Sayın Başbakan Erdoğan’ın önce  “ Kürt Açılımı, sonra Demokratik Açılım son olarak ta, neden gerek duyduysa, Milli Birlik Açılımı” dediği saçılımları (!) na da, katılmadığımı ısrar ederek belirtmek isterim.

           Şu an için tek anladığım; “Söz konusu vatan!..” Artık siz ne anlarsanız…

            Marmaris zaten 29 Ekim’de sözünü söyledi bana göre. Bende gururla kutladım Cumhuriyet Bayramımız’ı bir kez daha. AKP Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete’nin hepimize, (Cumhuriyet Yürüyüşçüleri’ne) yakıştırdığı “Bölücü” sınıfına girmeme rağmen.

               O’nun söylediğine göre, 500 metre yürümekle Cumhuriyet Kurtarılmaz.” mış. Hak veriyorum doğrudur ama o 500 metrelik yürüyüş Cumhuriyeti kurtarmak için değil, Cumhuriyeti korumak, sürdürmek için Marmaris’in duruşunun yansımasıydı. Bölücü değil aksine bütünleştirici!..

               Neyse; genel anlamda Ulu Önder Atatürkçü olmak, ilkelerine sahip çıkmak suçsa, böylelikle ben de suçumu itiraf etmiş oldum Sevgili Marmarisliler…

          Aslında yazacak çok şey var…

             Milli Eğitim Müdürü Sayın Züleyha Aldoğan’ın ilk kez vekil müdür atandığında, (Sanırım 2003 yılında) o gün için AKP İlçe Başkanı Sayın Turan  Şahin’e “bu nasıl olabilir?” diye soran tek kişi bendim ve sonrasında neden  “Neden olmaz!” diye ilk ve tek yazan kişi de bendim, şimdi ben bile o yazdığım arşivimi bulamıyorum, ve bunları hala sizlere yazabildiğim için de şükrediyorum. Lütfen dikkat!..

           Gider se, gideceği yerde Allah ona sağlık huzur mutluluk (!) versin başka ne diyeyim ki?..

               Bunların dışında hoş gelişmelerde var tabii.  Hele yaklaşmakta olan şoförler odası seçimlerini de düşündükçe…

               Şimdilik bu kadar desem, inşallah kızmazsınız bana umarım… 16 Mayıs Cuma 2008’den bu yana ayrı kaldık sizlerle,  yaklaşık 19 ay… Bakalım 2010 ne gösterecek bana, size ülkemize?..

 Yine şimdilik, sağlıcakla  hoşça dostça...

                                                                Ata Sevgi

YİNE AYLARDAN SONRA
tarih Tarih: 24.12.2009, 08:52 okunma Okunma: 1709
Yorumlar
abi gazete yok ortada nedir son durum. meraktayız.


(Merak ettiğin için teşekkür ederim Adem. Ama her şey para pul değil sende bilirsin. Bende insanım sonuçta ve ciddi ciddi hastaydım. düne kadar. Sen dahil, merak edip arayan da soranda olmadı. Gazete de, bu hesapta olmayan durumdan dolayı 2 gün gecikmeden sonra şu anda baskıda. Dost akraba ve yakınlarıma sende duyurursan memnun olurum. Ata Sevgi)
Tarih: 24.12.2009 - 19:22 | Gönderen: adem ülker
geçmiş olsun. 3-4 gün yoktum. gazeteyi de gördüm. geçmiş olsun tekrar
Tarih: 26.12.2009 - 16:21 | Gönderen: adem ülker
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales