Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
Yeni İlçe Menteşe'de Kaymakam Göreve Başladı
Yeni İlçe Menteşe'de Kaymakam Göreve Başladı

            Muğla’nın yeni ilçesi Menteşe’de Kaymakam Zeki Arslan, 1 Ocak 2014 itibarıyla makamına oturdu.
            Muğla Valiliği’nden dün (3 Ocak 2014) yapılan açıklamaya göre; “Muğla'nın 06 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 6360 Sayılı Kanunla birlikte büyükşehir statüsüne kavuşması ile kurulan Menteşe Kaymakamlığı, 01 Ocak 2014 tarihinden itibaren hizmet vermeye başladı. 

                Menteşe ilçesinin ilk  Kaymakamı  olan Zeki Arslan yaptığı açıklamada;  “Yeni kurulan ilçelerin tamamının kaderidir,  farkındalık oluşturmak. Menteşe Kaymakamlığı’nın kurulduğunun ve hizmet vermeye başladığını duyurmamız gerekiyor. İnşallah layık olduğu şekilde Menteşe halkına hizmet ederiz. Kuruluş,  uzun bir süreç. Sabırlı olmamız disiplinli bir şekilde işimizi takip etmemiz gerekiyor.  İyi bir sistem, düzgün bir sistem, insanımızın memnun kaldığı bir sistem oluşturma hedefindeyiz. Bizim görevimiz bu bölgenin insanına layık olduğu şekilde en iyi biçimde hizmet etmek. ” dedi.
                       Menteşe Kaymakamlığı’nda hizmet vermeye başlayan Evrak İşleri Şefliği,  Hukuk İşleri Şefliği,  Mahalli İdareler Şefliği ve Yazı İşleri Şefliği ‘nin yanı sıra;Kaymakamlığa bağlı olarak İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Mal müdürlüğü, Müftülük, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi, İlçe Tapu Müdürlüğü, İlçe GıdaTarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kurularak yeni oluşturulan birimlerde gerekli personel görevlendirmeleri yapıldı. (AjansSevgi Marmaris)

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

Yeni İlçe Menteşe'de Kaymakam Göreve Başladı
tarih Tarih: 04.01.2014, 13:25 okunma Okunma: 1217
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales