Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YÜZÜCÜLER YENİ YILI KUTLADILAR
YÜZÜCÜLER YENİ YILI KUTLADILAR

YÜZÜCÜLER YENİ YILI KUTLADILAR

Marmaris Belediyespor Yüzme Eğitim Merkezi Sporcuları, antrenörleri  ve velilerin de katılımıyla yeni yılı kutladılar.     

İhsan Uludağ / Marmaris
          Yüzme Eğitim Tesisleri’nde 4 Ocak Pazar Günü yapılan kutlamada; Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Marmarisspor Kulüp Başkanı Duran İlgün, Marmaris Belediyespor Yüzme Şubesi Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Kısa ve CHP Marmaris İlçe Başkanı Yamaç Kaya da konuk oldular.

Minik yüzücülerin sahneye koydukları küçük gösteriler, tribünleri dolduran velilerden büyük alkış topladı. Piyano, dans, karate, şiir, oryantal, break dans, drama, hip hop, keman, bağlama ve türkü kategorilerinde hazırlanan gösteriler izleyenlere keyifli anlar yaşattı

Bir velinin Noel Baba kılığında hediyeler dağıtması çocukların yoğun ilgisine neden olurken, Yüzme Şubesi antrenörlerinden Armağan Mermer, Doğan Karakaş ve Sezgin Sarı’nın hazırladıkları ve sahneledikleri müzikli skeç, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Etkinlik sonrası görüşlerini aldığımız Baş Antrenör Hande Karabörklü, “Yeni yılın ilk haftasını sporcularımız ve velilerimiz ile birlikte geçirdik. Sporcularımızın yüzme haricinde diğer yeteneklerini ortaya çıkartan bir etkinlikte bulunduk. Emeği geçen herkese, buraya gelip vakit ayıran Onursal Başkanımız Ali Acar ve Kulüp Başkanımız Duran İlgün’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 Yüzme Şube Sorumlusu Hilmi Kısa ise, “Böyle bir etkinliği çok kısa bir sürede planladık. Çocuklar hazırladıkları gösterilerin provalarını dahi yapamadı. Bu tür etkinlikleri Yüzme Şubesi olarak sık sık yapıyoruz. Bu tip organizasyonlar ile sporcularımız ve velilerimiz daha çok kaynaşıyorlar. Önümüzdeki süreçte Yüzme Şubesi olarak su sporlarındaki farklı kategorilerde de faaliyetlere başlayacağız. İlerleyen günlerde bunlarla ilgili çalışmalar başlatacağız” şeklinde konuştu.

 Sporcuların farklı özelliklerini ortaya çıkarmaya çalıştıklarını belirten Başkan Duran İlgün, “Çocuklarımıza spor yaptırmanın yanı sıra farklı özelliklerini de gösterme fırsatı veriyoruz. Amacımız çocuklarımızın spor yaparken eğlenmelerini ve kaynaşmalarını sağlamak. Burada sporcu, kulüp, veli işbirliği ön plana çıkıyor. Bu tip etkinliklerimizi daha da sık yapmayı planlıyoruz. Emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.(Uludağ Ajans)

 
Okşan, Defne, Duran ve Kemal İlgün. 
 
 
Marmaris Belediyespor Yüzme Şubesi Sorumlusu Hilmi Kısa (sağdaki)
 
 
Marmaris Belediyespor Yüzme Baş Antrenörü Hande Karabörklü ve Kulüp Genel Sekreteri Rasim Şahin.
 
  
 
 
 
YÜZÜCÜLER YENİ YILI KUTLADILAR
tarih Tarih: 06.01.2009, 15:32 okunma Okunma: 3019
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales