Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YÜCELEN’ E İKİNCİ KADIN DOĞUM POLiKLİNİĞİ
YÜCELEN’ E İKİNCİ KADIN DOĞUM POLiKLİNİĞİ

Muğla Özel Yücelen Hastanesi, Kadın Doğum Hastalıkları Poliklinik sayısını ikiye çıkarttı.

Mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, memleketine geri döndüğünü belirten Op. Dr. Çiğdem Demirel, “ Memleketimde  sağlık alanında sürekli gelişimi ve ilerlemeyi hedef alan Özel Yücelen Hastanesi’nde göreve başladığım için çok mutluyum. Buradaki görevimde Logic C3 marka ultrason ve hastanemizdeki diğer teknik donanım ekipmanıyla hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışacağım” dedi.(AjansSevgi / Marmaris)

Kimdir?

"Op. Dr. Z. Çiğdem Demirel, 1977 yılında Muğla’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Muğla’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandıktan sonra ihtisasını Ankara Büyük Doğum Hastanesi’nde tamamladı. Üniversite ve ihtisas yıllarında onur ve üstün başarı belgelerine Demirel, evli ve bir çocuk annesidir. "

YÜCELEN’ E İKİNCİ KADIN DOĞUM POLiKLİNİĞİ
tarih Tarih: 06.10.2009, 17:18 okunma Okunma: 6091
Yorumlar
merhabalar çiğdem hanım ben sizi tvdeki bir haber üzerine tanıdım...ağrısız doğum jelini duydum muğlada yaşamaktayım doğumumu hastanenizde olursa ücreti ne kadar oluyor bu arada devlet memuruyum sgk açısından anlaşmalıda oluyoruz sanırım...şimdiden teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim...
Tarih: 22.01.2011 - 19:49 | Gönderen: esin baltacı
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales